Přejít na obsah

Karoq QI bezdrôtové nabíjanie


Ladislav Talian

Doporučené příspěvky

Zdravím, mam Karoq 1,5 TSI Style, objednával som ju v Januári 2018 dodaná bola v Oktobri, Style výbava mala mat priehradku s bezdrôtovým nabíjanim, žial dodaná bola bez, do teraz som to neriešil, pokial som nemal telefon, ktorý podporuje toto nabijanie.  Riešili ste dodatočné domontovanie tohto modulu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

@cilda1 na kolik to vyšlo? Nevíš, jestli je tam nějaká příprava? Příplatek za originál 6k mi přišlo jako zlodějina a proto jsem původně neobjednal. Teď mám nový telefon a bezdrátové připojení bych uvítal.

 

Nemáte někdo zkušenost s domácí montáží? Dá se to zvládnout bez kódování? Modul se na netu běžně prodává do 2k. 

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 6000 to nabízí i Škodovka v ceníku, takže jsi to už pravděpodobně už v roce 2018 zaplatil.

Dodělávka za 6000 je celkem raketa, nabíječka s gumovým povrchem do USB tě výjde na pár stovek, nebo Čína na stovku.

Fungovat ti bude obdobně.

Osobně takto používám, dávat 6k dle ceníku SA fakt tedy ne :).

Výrobci aut se stále nenaučili funkční a použitelnou elektroniku za normální peníze, mi stále připomína dřevákovou dobu od kazety přes CD k USB nebo SD kartě, neskutečně zabrždění výrobci a když už tak za neskutečnou raketu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jop jsi fotil u mě v autě ? :) Stejné řešení a také maximální spokojenost.

Pro někoho komu se to nelíbí, tak nejde zavřít přihrádka :).

Ale 6 000 kč vs 299 kč, nemožnost zavřít za ušetřených 5 701 kč to celkem vyvažuje .-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...