Přejít na obsah

Nabídka Shop na infotainmentu Columbus


Doporučené příspěvky

Tam si budeš moc koupit cestou domů novou licenci až Ti skončí platnost u původní.

 

Tj. jedeš po dálnici na ACC a najednou Ti to napíše platnost funkce ACC ukončena a ty si s "radostí" koupíš prodloužení přes shop v rámci menu.

 

Případně pojedeš na navigaci k cíli a navigace ukončí svou činnost z podobného důvodu....

 

Pak přijedeš domů a místo rodinné večeře v restauraci oznámíš, že dnes ne, že místo večeře jsi nakrmil někoho jiného.....

 

Slovy klasika: "Ještě máme co jsme chtěli".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
On 9/11/2020 at 8:11 PM, Tragedie_v_JZD said:

Jsou tam jen barvy ambientu .... pak možnost dokoupit data na tu vestavěnou simkartu .. a jeste asi jedna nebo dve blbosti.

Ahoj, dotaz k těm datům. Teď mám v Supovi datovou kartu na lokální připojení internetu pro děcka (  těch pár korun mi za klid vážně stojí ). Do OIV jsem si objednal ten paket WiFi a internet, nevím teď jak se to jmenovalo, bude to fungovat stejně? Teď mám v kastlíku slot na simku a vše frčí jak má. Doufám, že to ti experi nezrušili, když už jsem to zaškrtnul.. Bude Columbus plus tenhle paket.. Díky za odpověď.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plán 2 GB: Objem dat: 2 GB - Doba trvání: 30 dnů - Cena: 178.00 CZK

Plán 5 GB: Objem dat: 5 GB - Doba trvání: 90 dnů - Cena: 464.00 CZK

Plán 25 GB: Objem dat: 25 GB - Doba trvání: 365 dnů - Cena: 1860.00 CZK

Všechny plány fungují v 36 evropských zemích a lze je použít až pro 8 zařízení.

poskytuje to pro ně cubictelefon ... takze vice informaci tady: https://skoda.cubictelecom.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 hours ago, Tragedie_v_JZD said:

Plán 2 GB: Objem dat: 2 GB - Doba trvání: 30 dnů - Cena: 178.00 CZK

Plán 5 GB: Objem dat: 5 GB - Doba trvání: 90 dnů - Cena: 464.00 CZK

Plán 25 GB: Objem dat: 25 GB - Doba trvání: 365 dnů - Cena: 1860.00 CZK

Všechny plány fungují v 36 evropských zemích a lze je použít až pro 8 zařízení.

poskytuje to pro ně cubictelefon ... takze vice informaci tady: https://skoda.cubictelecom.com/

Díky za info.. To je pro mně velké zklamání. Teď mám 20 giga SIM za 314 korun měsíčně. Proč mají sakra ve škodovce potřebu měnit tyhle věci když fungují. Tak co teda budu vlastně mít za výbavu v balíčku "bezdrátové nabíjení a WiFi". To jako budu jen schopen udělat hotspot z mého mobilu? To by byla mizérie za 6100 Kč.. doufal jsem že to bude jako to mám teď.. Dostanu tam aspoň SD kartu nebo ji ti dementi taky zrušili? A CD nebo DVD? 

Editováno: , autor: littlewonder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš toto "Bezdrátové nabíjení s LTE a WiFi" tak si myslím, že se jedná o zesílení signálu LTE a WiFi v kastlíku , kde je bezdrátové nabíjení.

Ani SD Kartu nikam nedáš, leda tak přes redukci do jednoho z USB-C, co je právě u kastlíku na nabíjení telefonu.

CD a DVD taky ne.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...