Přejít na obsah

Prodejci jetých Škodovek


Miloskr

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Neni nahodou Skoda plus jenom partnersky program na prodej jetych aut predevsim z leasingu? Auto nejde pretahnout z jednoho konce republiky na druhy, muselo by se to resit odkupem/prodejem mezi servisy, jako to treba jde u aaa-cek. Vcera jsem pres Skoda plus kupoval auto, jednalo se o autorizovany servis, informace poskytnute v inzeratu odpovidaly tomu co se dalo vycist pres vin v Cebii a servisni historii. Sam servis pri prodeji nabizel zobrazeni historie. Pri osobni prohlidce bylo vse v poradku.

 

Kdyz jsem vybiral auto, tak jsem se dival i po superbu a narazil jsem na inzerat od autodraftu, pri kontrole VINu bylo videt, ze auto bylo bourane, v inzeratu o tom nic nepsali, na druhou stranu ani nepsali ze nebylo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V programu ŠkodaPlus jsou hlavně referenstké vozy po zaměstnancích ŠA, a zřejmě i ty z krátkodobých pronájmů.

U některých inzerátů bývá i někdy psáno, že došlo k nějaké opravě.

Jinak je to bazar jako každý jiný - i takové AAA mívají vozy přímo od ŠA (tam je mají jako zánovní v programu Mototechna). Samotní prodejci je získávají na základě aukcí, nebo tomu tak alespoň dříve bylo. Většinou se pak jedná o více vozů najednou které ten prodejce koupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Francouzská citronáda napsal:

Rozhodně neplatí. že škoda plus rovná se kvalita. Prodávají tam stejné ojetiny jako v jiných bazarech. Používají stejné praktiky a zatajují bouraná vozidla.

 

Tohle mě zajímá. Prosím, jestli můžeš, konkrétní případ. Klidně SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, stanmar napsal:

V programu ŠkodaPlus jsou hlavně referenstké vozy po zaměstnancích ŠA, a zřejmě i ty z krátkodobých pronájmů.

U některých inzerátů bývá i někdy psáno, že došlo k nějaké opravě.

Jinak je to bazar jako každý jiný - i takové AAA mívají vozy přímo od ŠA (tam je mají jako zánovní v programu Mototechna). Samotní prodejci je získávají na základě aukcí, nebo tomu tak alespoň dříve bylo. Většinou se pak jedná o více vozů najednou které ten prodejce koupí.

 

Jestli můžu, trochu to doplním. Ve ŠKODA Plus se v rámci ročních vozů objevují dva typy aut.

 

1. Referentské vozy - služební vozy zaměstnanců. Mívají různé specifikace a jednoduše je poznáte na místě podle středočeských RZ. Tyto vozy si prodejci "losují", jak správně píše @stanmar

2. Tzv. vozy MAL - auta po ročním operativním leasingu pro zaměstnance. Většina zaměstnanců je využívá pro manželky apod. Ty mají vždycky pražské RZ a specifikace bývají dost podobné. Tyto vozy prodejce "dostane", případně si je de facto sám vytvoří, když např. zaměstnanec dealerství využívá program MAL.

 

 

  • Díky 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...