Přejít na obsah

Rachtání při sešlapnutí a následném ubraní plynu


roman.kol

Doporučené příspěvky

Dobrý den , na OIII RS TDI s DSG při malé rychlosti jakmile sešlapnu lehce plyn a následně pustím, tak se ozve jak kdyby zvuk vůle či takové zarachtání. Auto má nalítáno 185tkm je po rozvodech a výměně oleje jak v DSG tak motoru . Neví někdo čím by to mohlo být ? Děkuji moc .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám to samé a chystám se to řešit. Uložení převodovky jsem měnil protože to hučelo při zatáčení doleva, ale na problém rachtání/rázů při přidání a puštění plynu to vliv nemělo. Jeden autorizovaný servis mě poslal do háje, že si vymýšlím kraviny, a že je to standardní, že se sčítají všechny vůle a pak to dělá tohle. Nicméně já mám 113 xxx km, tak se mi to nezdá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Čau, mám O3 RS 135 kw ..najeto 214 tisíc km 

 

celou dobu jezdím jen na Shell V Power a chci se zeptat na následující, měl někdy někdo problém v tom, že mezi 1500 tis - 2000 tis otáčkama jde plyn jakože z tuha? je tam takové mikropásmo jak kdyby se motoru nechtělo..

 

S autem jinak žádný problém není, na volnoběh zvuk ok, táhne normálně, jezdí..ale jako kdyby v tomto otáčkovém pásmu je tam něco špatně. Nejsou to už třeba vadné vstřiky? jak se dají poznat? 

 

Na volnoběh to nedělá, tak mě napadlo spojka? setrvačník? ..a to stejné, při padání otáček jakoby takovej zvuk 

 

Já vím já vím, už má hodně najeto, ale prostě mě se do jiného auta nechce, mám to jako nové z venku zevnitř a nějak tak jsem si zvykl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...