Přejít na obsah

Odreny lak - oprava


Symetria

Doporučené příspěvky

Ahojte, ked som sa z nakupu vratil k auto takto som ho nasiel poskodene na parkovisku!! Urcite  som si to nespravil sam a viem ze to pred tym nebolo. 

 

Moja otazka je bude sa to dat opravit ceruzov na lak doma svojpomocne, alebo to radsej dat do servisu?

IMG_20200213_143702.jpg

IMG_20200213_143642.jpg

IMG_20200213_143638.jpg

IMG_20200213_143635.jpg

IMG_20200213_140934.jpg

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Symetria Sorry, ze kritizujem, ale naco si davas havarijko so spoluucastou? to je najvacsi nezmysel, co ti ponuknu a uspora je 30 max 40eur rocne voci plnohodnotnemu havarijku bez spoluucasti. len sa treba dotazovat a pytat. a vacsinou staci spravit online porovnanie, donesies im to do pobocky, ak uz si u niekoho poisteny a ich ponuku co za danu pobocku ponukne online makler este na pobocke v kamennej podleze.

Tak tragicky by som to nevidel ani s lakovanim. Kup si sprej, vhodny tmel, prebrus, vytmel ak je poskodene a strekni do stratena. A ak mas preliaceny plast, da sa horucou vodou, ci teplovzdusnou pistolou nahriat a vytlacit. Podla mna, toto by slo pekne dat do stratena. Robil som to uz na jednom narazniku aj s preliacinou a vytlacanim, vtedy este bez skusenosti a na 2.pokus to bolo uplne 100% ne :D

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 minutes ago, csabac said:

@Symetria Sorry, ze kritizujem, ale naco si davas havarijko so spoluucastou? to je najvacsi nezmysel, co ti ponuknu a uspora je 30 max 40eur rocne voci plnohodnotnemu havarijku bez spoluucasti. len sa treba dotazovat a pytat. a vacsinou staci spravit online porovnanie, donesies im to do pobocky, ak uz si u niekoho poisteny a ich ponuku co za danu pobocku ponukne online makler este na pobocke v kamennej podleze.

Tak tragicky by som to nevidel ani s lakovanim. Kup si sprej, vhodny tmel, prebrus, vytmel ak je poskodene a strekni do stratena. A ak mas preliaceny plast, da sa horucou vodou, ci teplovzdusnou pistolou nahriat a vytlacit. Podla mna, toto by slo pekne dat do stratena. Robil som to uz na jednom narazniku aj s preliacinou a vytlacanim, vtedy este bez skusenosti a na 2.pokus to bolo uplne 100% ne :D

 

Ked som auto kupoval tak ma to ani nenapadlo, skusim zistit ci sa to da prefinancovat cez skodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...