Přejít na obsah

Karoq a lapače nečistot. Ano nebo ne?


PetriCZECH

Doporučené příspěvky

Zdravím. Nikde jsem to téma u Karoqu nenašel (snad jsem se koukal pořádně), takže založím vlákno.
Karoq Sportline - zástěrky/lapače nečistot, ano nebo ne? Nemáte někdo foto, aby se člověk podíval, jak to případně vypadá? U Octavie jsem nepolemizoval, u Karoqu Sportline nevím, když jsou lakované plasty atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, REALista napsal:

Připlatit si nemalej peníz za sportline a pak tam dát zástěrky? Sorry jako


No, co jsem se koukal na auto, co má @trogar , tak mi to špatně teda nepůsobí. Nijak zvlášť to nevyčuhuje a přidaná hodnota je větší, než upřednostnit design. Kdybych nejezdil pořád po dálnici, tak bych to kašlal, ale s takovou bude lepší upřednostnit praktičnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

@atlanTy zástěrky moc létajícím kamenům nezabrání, na to jsou krátké. Kamiony je mají daleko delší a stejně od nich kameny létají. A už jsem párkrát koupil kamen i od auta, které jelo proti...

Zástěrky by měly smysl, kdyby se zabránilo špinění hlavně zadní části karoserie auta, ale tomu to nezabrání skoro vůbec

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...