Přejít na obsah

Samovolné zhasínání světel


minimi97

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové, jdu si pro radu. Delší dobu se potýkám s problémem samovolného zhasínání zadní části vozu a předních obrysových světel. Našel jsem podobné problémy na tomto fóru, nicméně nic co by odpovídalo tomu mému.

 

Uvedu informace na pravou míru a prosím nepranýřovat. Veškerou odpovědnost co se týče homologace beru na sebe a jsem si toho vědom. 

Auto bylo kupováno s běžnými žárovkami v obrysových světlech. 

Přední nahrazeny levnými led diodami z Číny.
Zadní běžné žárovky které tam patří a mají být, vyjma bílé couvací led a led v mlhovém světle.

Za běžného provozu zadní žárovky v obrysových světlech praskaly a pravidelně v intervalu měsíc až dva jsem je měnil. Vozidlo bylo kupováno s dodělávanými xenony v čočkách- pravděpodobně levný výrobce a po krátkém čase začaly zhasínat (vyměněno za klasické H7 a postupem času za led z důvodu vyšší svítivosti) 

Níže přikládám dvě videa jak přední, tak zadní části vozu s tím jak se závada projevuje. Relé denního svícení ve vozu není. 

Prosím tedy o radu či případnou pomoc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadproud nebo jiný problém, ECU to dělá z důvodu ochrany. Vypitvat, co tam nepatří a sledovat. Na pálení zadních žárovek co 2 měsíce nevěřím,tam musí být problém v podobě špiček. Ty 5W jsou celkem nenáročné, v pohodě se uchladí. Nejhůř by na tom měly být halogeny. Když nic, tak jezdit s něčím, co sleduje špičky v síti. Můžou tam být zkraty, studeňáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...