Přejít na obsah

2.0 TDI 110kW Spotřeba


Tragedie_v_JZD

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Pěkný den, jak jste spokojeni se spotřebou a byli jste už na upgrade SW řídící jednotky? Moje zkušenost (Octavia 4 2.0 110)

 

Auto vyjelo z linky, spotřeba luxus - běžně pod 4 l/100km a pokud jsme se snažil spotřeba byla kolem 3,5l/100km 

 

Pak problémy s Laurou a jiné drobnosti a auto šlo na totální restart, kde upgradovali i řídící jednotku.

 

Dnes spotřeba běžně 4.8-5.5l/100km a když se snažím sebevíc tak maximálně se dostanu na 4.6l/100km.

 

 

Evidentní. že změna SW řídící jednotky ovlivnila spotřebu. Máte s tím někdo zkušenost? Se škodovkou to chci řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 10. 2020 na 8:22, Kelda_IV napsal:

Pěkný den, jak jste spokojeni se spotřebou a byli jste už na upgrade SW řídící jednotky? Moje zkušenost (Octavia 4 2.0 110)

 

Auto vyjelo z linky, spotřeba luxus - běžně pod 4 l/100km a pokud jsme se snažil spotřeba byla kolem 3,5l/100km 

 

Pak problémy s Laurou a jiné drobnosti a auto šlo na totální restart, kde upgradovali i řídící jednotku.

 

Dnes spotřeba běžně 4.8-5.5l/100km a když se snažím sebevíc tak maximálně se dostanu na 4.6l/100km.

 

 

Evidentní. že změna SW řídící jednotky ovlivnila spotřebu. Máte s tím někdo zkušenost? Se škodovkou to chci řešit

 

Asi už mám auto po upgradu :-D já mam od začátku 4,8 .. at jezdim jak chci, tak palubák ukazuje průměr 4.8 :) pod 4 jsem se dostal .. no, asi když jsem sjížděl z krkonoš do údolí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim, prvni streka (cca 85% dalnice 130-160 a cca 30km 80 ve zuzenich), zbytek mesto, kousek okresky vesnice) ...

Zatim naprosta spokojenost, co se spotreby tyce, pocitam, ze pujde jeste vyrazne (0,5 - 1l) dolu po "zajeti" ... samozrejme v zavislosti na stylu jizdy, nicmene nijak zvlast ji nevytacim (ikdyz DSG si obcas ve sport rezimu usmysli, ze je na tempomatu  pro dosazeni o 35 km/h nutne podradit o 2 stupne dolu :DD - chvili mi trvalo, nez mi doslo, ze to je prepnutim do sport jizdniho rezimu ikdyz na DSG navoleno D ) ...

Screenshot_20210410-021357_MyKODA.png

20210410_010432.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
V 25. 12. 2021 na 15:18, jenycek napsal:

Mohl by mi nějaký majitel prozradit jakou hodinovou spotřebu má DSG při volnoběhu?

Venkovní teplota 7 stupňů, po startu 0,9 po zahřátí motoru 0,5 l/hod

2022-01-04 07.27.16.jpg

Editováno: , autor: Zzzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Díky

Sám víš, že je to kraj "razovity" a životní prostředí je, jaké je. Možná ano, ve vduchu tady chemie máme hafo :-))))

Není to ale takto úplně každý den. Když chytím sklizňovou techniku, nebo polský náklaďák, tak to jde k 3,8/100 ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...