Jump to content

2.0 TDI 110kW Spotřeba

Recommended Posts

• 1 month later...

Pěkný den, jak jste spokojeni se spotřebou a byli jste už na upgrade SW řídící jednotky? Moje zkušenost (Octavia 4 2.0 110)

Auto vyjelo z linky, spotřeba luxus - běžně pod 4 l/100km a pokud jsme se snažil spotřeba byla kolem 3,5l/100km 

Pak problémy s Laurou a jiné drobnosti a auto šlo na totální restart, kde upgradovali i řídící jednotku.

Dnes spotřeba běžně 4.8-5.5l/100km a když se snažím sebevíc tak maximálně se dostanu na 4.6l/100km.

Evidentní. že změna SW řídící jednotky ovlivnila spotřebu. Máte s tím někdo zkušenost? Se škodovkou to chci řešit

Tu spotrebu mas vypocitanu z tankovania? Alebo len tie ciselka z PP? Lebo smerodatne je to co nalejes do nadrze, nie co ti ukazuje PP. Mozno ze prave teraz ti to ukazuje rralne hodnoty, predtym ta klamalo. Ci? 

V 17. 10. 2020 na 8:22, Kelda_IV napsal:

Pěkný den, jak jste spokojeni se spotřebou a byli jste už na upgrade SW řídící jednotky? Moje zkušenost (Octavia 4 2.0 110)

Auto vyjelo z linky, spotřeba luxus - běžně pod 4 l/100km a pokud jsme se snažil spotřeba byla kolem 3,5l/100km 

Pak problémy s Laurou a jiné drobnosti a auto šlo na totální restart, kde upgradovali i řídící jednotku.

Dnes spotřeba běžně 4.8-5.5l/100km a když se snažím sebevíc tak maximálně se dostanu na 4.6l/100km.

Evidentní. že změna SW řídící jednotky ovlivnila spotřebu. Máte s tím někdo zkušenost? Se škodovkou to chci řešit

Asi už mám auto po upgradu :-D já mam od začátku 4,8 .. at jezdim jak chci, tak palubák ukazuje průměr 4.8 :) pod 4 jsem se dostal .. no, asi když jsem sjížděl z krkonoš do údolí :)

• 2 weeks later...