Přejít na obsah

Reakce plynu


Jawores

Doporučené příspěvky

Zdar, 

Není to problém motoru ale myslím že to tady můžu dát.

Hledal jsem podobný na internetu ale asi to nikoho netrápili nebo jsem špatně hledal.

Mám 1.6 TDI dsg a moje otázka zní, přešel jsem z golfa manuálu a tam když jsem šlápl na plyn tak reakce byla okamžitá, ale u kamiqa se mi zdá ta reakce strašně pomalá po sešlápnutí se tak vteřinu nic neděje a pak otáčky vystřelí. Viděl jsem na internetu že to někdo řešil krabičkou kterou připojí k plynu a tím se prodleva zmenší ale zdá se mi moc za tohle dát 5tis.

Nejde to nějak přes diagnostiku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Už jsem si vzpomněl proč to není ono to - alá Audi. 

Prý auto při rozjedou dost poskakuje. Někdo si to nechal přehodit na Audi a chtěl to po čase vrátit zpátky na Škoda. Prý je to daleko příjemnější jízda. 

 

A s tou spojkou to určitě také souvisí👍 Uvažoval jsem o tom, že dám Audi, ale tyhle postřehy mě odradily. 

 

Já pozoruji na dsg, že na sport to více vytáčí na dané rychlosti. 

Ale odezva plynu D a S celkem stejná. Když dám podlahu vyrazí to na D i S cca stejně. 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...