Jump to content

Škoda Fabia 1 1.2 HTP ročník 2003. Prosím moc o radu.

Recommended Posts

Jakto že z ničeho nic mi za jízdy začal pískat palub. PC a rozsvitila se kontrolka volantu s vykřičníkem. Hned na to mi ztuhl volant a nešlo mi zatáčet. Tenhle problem mi to nehází pokaždé vždy když  auto nechám odpočinout tak to zase nahodim a par kilacku s tím ujedu a následně se to stane znovu. Byl jsem u známého který mi dělal diagnostiku a žádná chyba mu nevyskocila která by tomu přímo odpovídala. Servo je prý taky v pořádku. Nemá s tím někdo zkušenosti. Mimochodem po koupi jsem hned měnil vše co se dalo rozvody,olej, filtry atd takže nevím. Pojistkova skříň je taky v pořádku nic není vypáleny aspoň teda v te skříňce ne. Děkuji za rady imageproxy.php?img=&key=526403be48a27067

A705CD42-3007-4C7C-BD7A-FFE0924D5062.jpeg

Edited by Milan Jámbor

Pro několikanásobné porušení pravidel fora zamykám. Již dávno je v odpovídající sekci rozsáhlé téma o problémech s řízení, tak si ho najdi a hledej radu tam.

• Pawouk locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By Tmoon
      Fabia 1
      Dobrý den.
      Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo z vás nemá schéma zapojení iso konektoru na autorádio.
      Mám totiž někde přerušenej 12v kabel po klíčku, chtěl bych buď natáhnout nový a starý vyřadit, aby se někde neukostřil, děkuji.    
    • By Adamkrnavek
      Prodám vůz Škoda Fabia 1.2 HTP
      Rok výroby 2007
      Najeto 273 tkm
      STK do 8. měsíce 2021

Auto je po kompletní generálce motoru
      Klimatizace
      Tempomat

Vady:
      Vadný silentblok na pravém rameně
      Po přetěsnění hlavy motoru uniká olej
      Dnes se objevila vada viz. https://forum.skodahome.cz/topic/151847-skoda-fabia-12-htp-rozblik%C3%A1-se-kontrolka-motoru-a-sv%C3%ADt%C3%AD-asr/?tab=comments#comment-2467294

V ceně zimní pneu na diskách
    • By ferkos
      Koupil jsem fabii z bazaru a potřebuji dolét olej do serva,jenomže jsem koupil po doporučení prodavače shell Donax TA barva červená,ale v autě je olej zelený.Můžu tento olej dolét novým,nebo raději ho zrovna v autě vymněnit za koupený?
    • By Albion
      Zdravím.
      Neviete mi niekto poradiť, kde by som zohnal model Fabie I najlepšie v striebornej metalíze. 
      (Nie combi!)
      Vďaka.
      Zháňam ju už dva roky, a nikde nič.

• Create New...