Přejít na obsah

Bezdrátové android auto a souvislost s WLAN?


Doporučené příspěvky

V 29. 1. 2023 na 16:44, _NX_A8_ napsal:

Tato možnost je zrušena. I když ho měl někdo objednaný, zrušili bezdrátový smartlink, chybí čipy.

Je to nejak podlozene? Ja, po konzultaci s dealerem, jsem prave chtel tuto funkcionalitu, kdy mi bylo receno, ze jedine v paketu `Konektivita 2023`, takze se to takhle objednalo jeste pred zdrazenim, ktere nastalo dva tydny zpet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, viiska napsal:

Je to nejak podlozene? Ja, po konzultaci s dealerem, jsem prave chtel tuto funkcionalitu, kdy mi bylo receno, ze jedine v paketu `Konektivita 2023`, takze se to takhle objednalo jeste pred zdrazenim, ktere nastalo dva tydny zpet.

Je. Z nového ceníku už to odstranili a mě začátkem ledna také volal prodejce, že mi tuto funkci, kterou jsem měl také součástí paketu konektivita musí zrušit a Škodovka prý nabízí kompenzaci 1100,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoumal jsem, jak maji bezdratove propojeni resene ostatni znacky a narazil jsem u VW T-Cross na tuto informaci:image.thumb.png.e1dc1bf1af007efcea7cc360e798fcd9.png

Nemam to nijak podlozene, ani jsem zatim se neptal dealera, jestli je podobny pripad mozny u Skody, nicmene kdyz jsem objednaval Kamiqa cca tri tydny zpet (vyroba planovana na KT 28 2023), jeste pred zdrazenim a zmenou vybavy, tak dealer mi tvrdil, ze jedina moznost, jak dostat Bezdratovy smartlink je v packetu Konektivita 2023 a tak se to taky objednalo. Nemam zatim zadne informace, jestli to tak bude/nebude.
Berte to s rezervou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jediná možnost jak získat bezdrátový smartlink je zatím čekat do KT14/2023 kdy by to mohli zpětně aktivovat? Doufejme, že je to tak i u Škodovky. V systému boleru ve skrytých kódech je WLAN podporovaný ale není tam nainstalovaný. Nechápu tedy, jestli ten čip tam není vůbec nebo to jen není aktivovaný? Kdyby tam nebyl vůbec, tak by to do budoucna dodělat/aktivovat asi nešlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...