Přejít na obsah

Divný zvuk


Jawores

Doporučené příspěvky

Zdar, 

Mám s kamiqem nájezd 12tis zhruba po 8tis jsem si začal všímat divného zvuku v přední nápravě nejdříve to dělalo jen na levém kole (při vjezdu do výmolů) a teď už to začíná dělat i kolo pravé, když dobře trefim díru nebo při přejezdu kolejí. Zvuk bych přirovnal ke klepnutí kovu, ale promítne se mi ten zvuk až do volantu. Nevím jestli to vysvětluju úplně dobře, ale snad mě někdo pochopí.

Ve zkratce 8tis klid poté jedno kolo a teď už i druhé. Spíše mě zaráží že to cítím jako by to vycházelo z volantu.

Tak se ptám jestli jsem zas jediný s tímhle problémem nebo už to byl schopen někdo uhádat ve škodě.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robilo to už aj mne na fábii kedysi dávno. Menil som to v záruke. Ale nepočul som to tu, že by to robil Kamiq alebo aj jiné auto bola to neduha fábii ale treba vybehnúť do servisu. Otázka bude či ti to uznají. Môžu povedať že si padol do hlbokej jamy. 

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Nechce se mi věřit, že by po tak malém najezdu odešly stabilizační tyčky. A pokud se nepletu, tak jsou celo-plastové.

U F3 na ST pružinach a 17 kolech vydrzely cca 40 tisic km. 

Koukněte jestli nahodou nemáte nějak povolený brzdový třmen (jako já) nebo jestli nelítá destička v třmenu. 

Editováno: , autor: mastibruch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...