Přejít na obsah

Velkosť torxu zadnych svetiel


Miki237

Doporučené příspěvky

A není náhodou v dodávaném palubním nářadí v kufru auta příslušný šroubovák s torx -hlavou, která přesně pasuje na tu demontáž světel? Aspoň já jsem ho tam určitě měl  a snad je to psané dokonce i v návodu k obsluze, aspoň se mi to tak z hlavy vybavuje. Zkus se podívat, jestli to tam nemáš.

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, DušanV napsal:

A není náhodou v dodávaném palubním nářadí v kufru auta příslušný šroubovák s torx -hlavou, která přesně pasuje na tu demontáž světel? Aspoň já jsem ho tam určitě měl  a snad je to psané dokonce i v návodu k obsluze, aspoň se mi to tak z hlavy vybavuje. Zkus se podívat, jestli to tam nemáš.

Skusim to pozriet :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Miki237 napsal:

Ahojte kedze sa mi vypalila ziarovka v zadnom svetle potrebujem ho demontovat nemam sadu torxov tak by som potreboval vediet aku velkosť kúpiť ďakujem 😊

V každém superhyper koupíš malou sadu za pár éček a hodí se na víc věcí, torxy jsou dnes všude možně, je to problém? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, ben06 napsal:

Oponovat čemu, v manuálu najde jaké žárovky potřeba i popis demontáže. Psal jsem že ho možná najde. Pokud nemá manuál já si ho kdysi stahoval u výrobce.

mam manual ale tam neni bapisane ake ziarovky tam idu a torx tam uz bohuzial nemam auto s druhej ruky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal tu práci a šel se na to podívat do garáže. Tak na tom originálním šroubováku dodávaném s novým vozem  Fabia III, je z jedné strany TORX-30 a z druhé strany TORX-20. No a na povolení a  sundání těch zadních světel je potřeba TORX-30, takže to pasuje. Jinak ten šroubovák je vizuálně skrytý pod tou pákou na povolování kolových šroubů, takže není na první pohled ani vidět. Tedy u soupravy dodávané s náhradním kolem, jak to je u soupravy jen na lepení nevím, ale ten šroubovák tam originálně musí taky být. 

@Miki237závěr pro tebe, není to TORX-27, ale je to TORX-30!!! Tou 27-čkou to asi taky povolíš, ale zbytečně si to tzv. rozžvejkáš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, DušanV napsal:

Tak jsem si dal tu práci a šel se na to podívat do garáže. Tak na tom originálním šroubováku dodávaném s novým vozem  Fabia III, je z jedné strany TORX-30 a z druhé strany TORX-20. No a na povolení a  sundání těch zadních světel je potřeba TORX-30, takže to pasuje. Jinak ten šroubovák je vizuálně skrytý pod tou pákou na povolování kolových šroubů, takže není na první pohled ani vidět. Tedy u soupravy dodávané s náhradním kolem, jak to je u soupravy jen na lepení nevím, ale ten šroubovák tam originálně musí taky být. 

@Miki237závěr pro tebe, není to TORX-27, ale je to TORX-30!!! Tou 27-čkou to asi taky povolíš, ale zbytečně si to tzv. rozžvejkáš. 

Skusal som 30 a mi to pretacalo 27 super sedela 😂 uz mam vymenene vsetko 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...