Přejít na obsah

Skoda Connect App


Doporučené příspěvky

Pred casem doslo ke slouceni aplikaci skoda connect a skoda one app.

 

povedlo se nekomu tu cast, kterou zajistovala skoda one app vyuzit (resp se k ni vubec dostat)?

 

jedine co mi v ramci skoda connect app funguje, je to, co tam bylo vzdy, jeste pred sloucenim - cili zakladni informace o jizde (delka, spotreba, atd), a stav auta - jestli je zamcene ci otevrene apod... ale nic vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při sloučení Škoda OneApp s Connectem proběhla informace o transformaci aplikace OneApp do MyŠkoda, které byla i dříve. Nyní je součástí aplikace Connect. Alespoň já ji tam mám, možná proto, že jsem ji měl už kdysi nainstalovanou. Jsou tam věci jako digitální servisní plán (provedené garančky), napětí baterie - nevím jak moc tomu věřit, stav paliva atd. Samozřejmě app musí být spuštěna při jízdě. Tu mapku s trasou a podrobnostmi vidím pouze u webové verze v aplikaci to nevidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby to fungovalo auto musí být vybaveno smartlinkem +, což třeba Scala a Kamiq nemají, ale že by to neměla O4 se mi nechce věřit. Jinak já mám v Carplay přímo Škoda Connect aplikaci. Dneska jsem to zkoušel po dlouhé době a nezaznamenávájí se mi žádné údaje o jízdě do aplikace v telefonu.  

IMG_1944.png

Editováno: , autor: Horza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V aplikaci Škoda Connect mi funguje následující:

- mapa - parkovací místa

- jízdní data (grafy, spotřeby atd)

- zdravotní karta (světla, motor, pneu, brzdy, komponenty, asistenti), ostatní, nezařazeno)

- stav vozu (tacho, naafta, adblue, olej intervaly, servis intervaly)

- vzdálené ovládání: odemykání/zamykání, houkání, blikání

- nastavení oblasti (opuštění z nebo vjezd do)

- oznámení  překročení nastavené rychlosti

- servisní partner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim, zacal jsem vyuzivat aplikaci Skoda Connect a vsiml jsem si detailu jizdy, kdy jsem jel cca 30km a kdyz jsem si rozkliknul potom jizdu, videl jsem na mobilu v apce detail, tzn. trasu vyznacenou, delku, prumernou rychlost, otacky, ucinnost atd. Jedine, co mi nesedelo, je prumerna spotreba, ktera ukazovala 10,2l. Zaprve je to nesmysl a za druhe pres Infotainment mi to pred koncem jizdy v tzv. GreenScore ukazovalo 4,9L. Nevite nekdo, jak apka Connect tedy pocita spotrebu, nebo slo jen o chybu? Diky za postrehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zkusil udelat hard reset (tovarni nastaveni) .. to probehlo, jsem ted "host" ... 

 

 - zemekoule je seda

- pokud se zkusim prihlasit svym skoda uctem, ktery jsem pouzival i driv, tak to napise, ze uzivatele nejde pridat

 

vypada to, jako by auto vubec nekomunikovalo s datovymi sluzbami ... 

 

Nejaky napad, nebo mam jet do servisu? .)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw, je někde "manuál" pro blbečky jako já, jak na apky od škodovky? Na storu jich je celkem dost - pochopil jsem, že dětské hry asi nepotřebuju, Media Command nemám aktivní (tak proč je ku... ikona v Columbusu...), ale co ty ostatní - konkrétně na mojí S J5ce vidím tyto (od pub:Škoda Auto a.s.): 

Škoda Connect

Škoda Connect Lite

Škoda Smartgate

Service Digital Tool

Portable check-in (2x)

MyŠkoda iV

Škoda Media Command

Škoda Remote

MyŠkoda

a další - media, hry, směny...

Zatím mám Škoda Connect - OneApp a MyŠkoda už asi dožívají. Možná má někdo něco jinak, dle verze Androidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Bouchy: podle vybavy a stari vozu, metoda pokus-omyl. Podle toho se daji nebo nedaji pouzit. Je v tom zmatek a nema to moc logiku.  
 

Online sluzby nemam a aplikace Skoda Connect mne castecne s autem spolupracovala (Superb se Smartlinkem ve verzi bez plus, tzn. bez "smartgate"). Ted to zas slavne prejmenovali a co bylo v puvodni mySkoda uz tam zas nevidim. Nezbyva nez vyzkouset. 

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Původní MyŠkoda zanikla a Škoda Connect se přejmenovala na MyŠkoda. Bohužel některé funkce z původní app v ní nejsou (např. záznam o servisních prohlídkách, napětí sítě ...). Tak snad to časem doplní. Od čtvrtka dostupná i na AppStore.

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...