Přejít na obsah

Skoda Connect App


Doporučené příspěvky

V 19. 12. 2020 na 9:14, RDMBR napsal:

Kde tohle najdu v té nové appce MyŠkoda?

 

EC433F51-B289-461B-A9E8-7CFAA83F996B.jpeg

Ono je tím asi myšleno, že údaje, které máš k dispozici v telefonu (app MyŠkoda) můžeš prohlížet přímo v infotainmentu (po spojení přes smartlink a spuštění aplikace MyŠkoda). Moc mi ale nedává smysl k čemu to vůbec je dobré, když stejné údaje můžeš prohlížet v infotainmentu i bez spojení s telefonem?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novou aplikaci MyŠkoda jsem si už nainstaloval, ale nevím, kde je chyba. Po spojení se Smartlink (Fabia III) se mi ukazuje pouze pár ukazatelů (Sportovní, Dynamický a Moje) a v mobilu potom nefunguje jak má. Např. jízda se mi uloží a zobrazí data jen třeba z půlky celkové jízdy. Již jsem řešil tento problém i s aplikaci Connect přímo přes Škodovku a jejich odpověď byla tak obecná a nejasná, že jsem apli smazal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

V podstatě od začátku, co mám svého Scouta, mě zlobí aplikace myŠkoda.

Už jsem to nevydržel a napsal na infolinku Škody:

1. celkově je komunikace s autem pomalá

2. při požadavku na aktualizaci stavu uzamčení vozu velmi často vyhodí po dlouhém točení kolečka chybovou hlášku, viz příloha; a stav neaktualizuje

3. při požadavku na spuštění topení velmi často vyhodí po dlouhém točení kolečka chybovou hlášku jako v bodě 2; ale topení spustí

4. z aplikace občas zmizí můj vůz, po odhlášení a opětovném přihlášení se opět objeví

5. jízdní data nefungují spolehlivě - např. si vymýšlí tankování, která neproběhla (třeba po 41 km jsem určitě netankoval, ale aplikace si to myslí), v jízdních datech některé jízdy chybí, nebo si aplikace myslí, že proběhly jindy

6. na kartě stavu vozu bych uvítal informaci o napětí 12V akumulátoru vozu a také o množství AdBlue v nádrži, případně další informace

Screenshot_20210225-120110_MyKODA.thumb.jpg.4adb13f94476f12affca2601fcde790b.jpg

Ku podivu se rychle ozvali s požadavkem na doplnění VIN, typu mobilu a verzi androidu.

Jsem zvědav, na co přijdou, moc si od toho neslibuju. Říkal jsem si ale, že když se nebudeme ozývat, tak se nic nestane.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jakas s Care Connect mám úplne rovnaké problémy ako Ty a plánoval som sa na to spýtať v servise pri najbližšej návšteve.. Mne ale asi 2x spustenie kúrenia zafungovalo tak že dokonca na mobile zobrazovalo zostávajúci čas kúrenia.. To by bolo sveta žiť keby to tak fungovalo stále :D Tak som zvedavý čo Ti na to odpíšu ešte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže odpověď z infolinky:

mrzí nás, že máte se službami ŠKODA Connect potíže.

Pro oživení mobilní aplikace vyzkoušejte prosím následující postup s jejím vynuceným ukončením:

u aplikace zvolte "Vynutit ukončení" . Dále v  nastavení telefonu- aplikace - přejděte do úložiště a vymažte cache.  Aplikaci neotevírejte, ale rovnou odinstalujte. Stáhněte verzi aplikace 3.8.0 znovu z Google Play a naistalujte.

Po provedení krátké jízdy zaparkujte vůz, zamkněte a počkejte pár minut než se odešlou data z vozu.

Následně prosím zkontrolujte ovládání topení a případně  stav dat v aplikaci .

V případě, že budou některé potíže  přetrvávat, prosíme o jejich popis a zdokumentování screeny vč. data a času.

Vše předáme kolegům k analýze a podklady budou sloužit k dohledání projevů v systému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 8 hodinami, RDMBR napsal:

Tohle kdyz rozkliknete tak mate co?

 

 

 

48C33A79-27F1-4FD1-BA97-9A9211E10490.jpeg

Ve verzi 4.0.0 to mám jako Ty.

Když se pokusím otevřít tu položku, požádá o potvrzení přístupu k digitálním službám.

A přeskočí na výchozí obrazovku vozu a tak pořád dokola bez změny.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RDMBRiOS aplikace mi po aktualizaci na v. 4.0.0 nabídla hodnocení vozu a byla tam i staronová položka "digitální manuál". Jelikož jsem ale včera dělal reset auta do továru (po vytažení pojistky kvůli šedému globusu se následně nenačítal Marketplace a tohle byl pokus o jeho vyvolání, kupodivu pomohlo) a zlobilo vytvoření hl. uživatele, odstranil jsem a znovu přidal auto do mobilní appky.

Zmizelo hodnocení a digi manuál, objevily se "digitální služby", které ale při pokusu o spuštění hází error. Tak jsem dle hlášky reportoval na infolinku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...