Přejít na obsah

Android auto wireless/bez kábla


Doporučené příspěvky

Ahojte, neviem či sa to niekomu hodí, ale podarilo sa mi rozbehať na mojom Karoqu mr2021 a huawei p20 pro android auto bez káblov.

V aute aj telefóne som zmazal info o predchádzajúcom pripojení.

V nastaveniach telefónu v položke android auto som klikal na verziu programu dovtedy, kým mi neukazalo vývojárske nastavenia.

Objavila sa mi položka pripojiť auto bezdrôtovo a cez sprievodcu som to bez problémov pripojil.

Konečne hraje spotify, waze a mapy Google idú hneď ako prídem do auta a nemusím pripájať kábel.

Teraz ešte vymeniť telefón za taký, ktorý podporuje bezdrôtové nabíjanie :)

 

Ak to je všeobecne známa vec tak tento post ignorujte 😀

 

Editováno: , autor: JustinTest
  • Líbí se mi 2
  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
V 29. 9. 2020 na 18:29, JustinTest napsal:

V nastaveniach telefónu v položke android auto som klikal na verziu programu dovtedy, kým mi neukazalo vývojárske nastavenia.

Verzi programu mám zašedlou a nejde rozkliknout....

 

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ano mám desítku. Když to dám vyhledat, tak mi to najde pouze info o programu. Je to to samé, jako před tím.... Netuším, jak se k tomu nastavení probojovat  :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to  Cindy: dle obrázku co jsi sem dal tak jsi vlezl do nastavení aplikace v menu telefonu, ale kde to musíš aktivovat tak je v aplikaci android auto, musíš si to pustit na telefonu ( ne v autě na kabelu), když se ti spustí android auto, tak nahoře jsou 3 čárky na ty klikni a vlez do nastavení, dole je verze a číslo na to klikej dokud ti to nenapíše vývojářský mod aktivován, pro jistotu se vrat a znova vlez do nastavení a už tam budeš mít tu kolonku bezdrátový systém android auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 9. 2020 na 18:29, JustinTest napsal:

Ahojte, neviem či sa to niekomu hodí, ale podarilo sa mi rozbehať na mojom Karoqu mr2021 a huawei p20 pro android auto bez káblov.

V aute aj telefóne som zmazal info o predchádzajúcom pripojení.

V nastaveniach telefónu v položke android auto som klikal na verziu programu dovtedy, kým mi neukazalo vývojárske nastavenia.

Objavila sa mi položka pripojiť auto bezdrôtovo a cez sprievodcu som to bez problémov pripojil.

Konečne hraje spotify, waze a mapy Google idú hneď ako prídem do auta a nemusím pripájať kábel.

Teraz ešte vymeniť telefón za taký, ktorý podporuje bezdrôtové nabíjanie :)

 

Ak to je všeobecne známa vec tak tento post ignorujte 😀

 

Nejdříve jsem se připojil přes kabel a pak jsem to udělal jsem to stejně. Honor view10 s Android 10. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš android auto jako službu tzn. objeví se jen při připojení telefonu v autě, tak se do nastavení Android Auto v telefonu dostaneš takto: Nastavení > aplikace > všechny aplikace > Android Auto > Rozšířená nastavení > Další nastavení v aplikaci. Každej výrobce telefonu má to menu trochu jiný, ale bude to tak nějak podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...