Přejít na obsah

Android auto wireless/bez kábla


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Já přebíral Karoqa v únoru 2021 a AA jedině přes kabel 🔌 Podotýkám, že nejde o skladovku, do výroby šel letos. Má to někdo stejně? Výbava Style Plus. 

 

Už nic, jsem blbej, mám Android 10. 

Editováno: , autor: Lishak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 10. 2020 na 8:39, olexaV napsal:

to  Cindy: dle obrázku co jsi sem dal tak jsi vlezl do nastavení aplikace v menu telefonu, ale kde to musíš aktivovat tak je v aplikaci android auto, musíš si to pustit na telefonu ( ne v autě na kabelu), když se ti spustí android auto, tak nahoře jsou 3 čárky na ty klikni a vlez do nastavení, dole je verze a číslo na to klikej dokud ti to nenapíše vývojářský mod aktivován, pro jistotu se vrat a znova vlez do nastavení a už tam budeš mít tu kolonku bezdrátový systém android auto

Děkuji za radu. Je to jak píšeš. nestačí jen aktivovat vývojářský mód, musí se i jít o krok zpět a pak znovu do nastavení android auto (v nepřipojeném telefonu). Pak se tam objeví položka volby bezdrátového připojení. (Nokia 7.2, android 10)

Editováno: , autor: STOCKER
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Pánové, děkuji za návod, našel jsem Vás náhodou, kdy jsem bojoval s připojením bezdrátově Android Auto ve VW Golf V (2007) z číny. Na kabelu fungovalo v pohodě, bezdrát jsem rozjel díky Vám a vašemu návodu v aplikaci android auto. A abych jen netlachal tak i pomůžu s tím, že někdo nemůže v mobilu android auto najít, od verze A10 je totiž aplikace přímo zabudována v androidu a nemá nikde zástupce.

I když je App Android v mobilu nainstalovaná, aplikace je vidět v Nastavení > Aplikace > Správa aplikací > kliknout na tři tečky pod sebou v pravém horním rohu > Zobrazit všechny aplikace > app Android Auto je v seznamu, tak aby šla manuálně spustit (bez nutnosti propojení s autem), je třeba vytvořit zástupce (ikonu) té app na plochu. A to dokážete pomocí aplikace „Activity Launcher“ stažitelné z Google Play. Po nainstalování stačí najít AA, AA nastavení, launch a jste tam, pak už stačí jen klikat podle @JustinTest Dnes vyzkoušeno a funguje bez problému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdar vyměnil jsem telefon a vše jsem v pohodě rozchodil, ale přišel jsem na jednu věc vždy po použití AA se mi v nastavení vypne handsfree. Jakmile ji opět  zapnu po dalším startu vozidla se stratí připojení AA bez kabelu musím nejdřív připojit přes kabel a pak vše běží. Dělá to jen u jednoho telefonu, Samsung Galaxy S20  FE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...