Přejít na obsah

Nefunkcný dialkový ovladac


Pelo222

Doporučené příspěvky

Mate niekto skusenost, v poslednej dobe mi zacal blbnut dialkový ovladac, proste nejde otvorit ani zatvorit auto, kontrolka na ovladaci nejde  je ako keby vybita bateria na DO, ale baterka je dobra, V servise sa pohrali s kontaktami pri baterke, potom to islo cca 2 tyzdne a znova to iste.Tak som vybral bateriu , posteloval kontakty a znova islo 2-3 tyzdne, A odvtedy takto dokola. Podotykam bateria je OK, riesil toto niekto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nikto nic? Zavada sa zopakovala znova , aj na druhom kluci, po cca 2 mesiacoch prestal fungovat druhy ovladac, nevedel som dialkovo otvorit auto, myslel som že baterka je zla, po premerani ma 3 volty, cize bateria OK.

 

Nema nikto nic podobne????

 

Ziadna hlaska o vybitej baterii v ovladaci, mam startovanie tlacidlom - Easy Start

 

Pripadne kontakty okolo baterky nemožu byt zle?? Ale že by to robilo opakovane, tak to sa mi nezda....

Editováno: , autor: Pelo222
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, mám dotaz....

Ad1- mám startování tlačítkem, pokud mi odejde klíč/baterka jak nastartovat? Odemknout půjde mechanicky klíčkem, ale pak co.... je to moje noční můra :-( .                                                                                                  

Ad2- jeden klíček mi také blbne. Reklamaci už neuhraji. Kolik je asi cena, nového klíčku? Frenštát p.R. to posílá do MB 167kč kus ;-) .

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad 3V v baterce. Nelze takto testovat, při měření napětí je baterii nutno zatížit. Čili ona se mohla tvářit jako OK, ale na vyslání signálu už to nestačilo. Multimetr má pár kohm odpor, to je málo.

Ad1 - zatlačením klíčku do tlačítka startování.

Ad2 - nejprve zkus vyměnit za čerstvou baterku.

Editováno: , autor: bouchy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...