Přejít na obsah

Hlucny výfuk


Megba

Doporučené příspěvky

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda nemá někdo zkušenost se situací , kdy při jízdě začal být hlučnější výfuk. Při otáčkách 2 000 a méně se začne ozývat, trochu jako motorka či traktor. Při zvýšení otáček není tento zvuk slyšitelný. Stalo se to při jízdě na mokré vozovce. Po novém nastartování a zvýšení otáček při neutrálu je zvuk zase slyšitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Kedže som nechcel zakladať novú tému,spýtam sa v tejto.Ide o vzmenu výfukov,stredný a zadný,Fabia Combi II 1.4 16V 63kW BXW.Obchod mi ponúka podľa VIN tieto výfuky:

 

https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/6q0253209-vyfuk-stredny-diel-mpi-tyll-5511.html

a

https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/t00028-vyfuk-zadny-diel-combi-sedan-mpi-tyll-6043.html

 

pri strednom je spomínaná aj moja motorizácia a aj po rozkliknutý či bude pasovať na moje vozidlo je to ok

 

pri zadnom nieje spomínaná moja motorizácia no po rozkliknutý či bude pasovať na moje vozidlo je to ok

 

bude to pasovať,ďík za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kimmi jestli chceš mít jistotu o kompatibilitě dílů na skoda-dilech, dej si na svém účtu (předpokládám, že máš vytvořený) do virtuální garáže svoje auto, tedy napíšeš tam VIN a při jakémkoli hledání když vezmeš toto svoje auto z garáže, bude ti to zobrazovat jen díly pasující na tvé auto, ostatní budou zašedlé neaktivní

 

edit: teď se dívám, že tam pracuješ s VINem, takže pokud byla nabídka černá, ne šedá, musí to pasovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...