Přejít na obsah

Infotainment Swing 8"


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
17 hours ago, Jan R. said:

Je tam u údajích o spotřebě ten symbol na mazání, jak má Columbus? Ve 1315 ještě nemám a ten se neseká vůbec, uživatel do 5 vteřin.

Skúsim to pozrieť, nevšimol som si to. Sú tam zmeny obrazovky klimatizácie. Nabiehanie je omnoho rýchlejšie, čiže upgrade mal určite zmysel. Škoda, že to nevedia pustiť "online". Vraj to robia cez lokálne USB-C a nahrávajú to priamo do rádia. Čo sa týka zmeny konetivity, tam je problém stále ten istý. V mojom prípade iPhone 11 sa cez BT pripája a zase odpája, vypisuje, že pripojené príslušenstvo nie je podporované...ale v konečnom dôsledku to funguje. Údajne je v tom Apple a jeho politika. Čo sa týka Apple Carplay kompatibility, tu je zoznam:

 

https://www.apple.com/ios/carplay/available-models/

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

28 minutes ago, Jan R. said:

To mi píše od začátku s iPhonem 12 po každém startu + na mobilu není podporované. Třeba iPhone 13 už půjde. Nějak jsem nepátral proč, jen napíše a zmizí tak to neřeším.

 

DD47FCCC-3125-403A-A125-B07D610FB0A9.jpeg

Pozeral som ten údaj o spotrebe a nič som nenašiel. Posielam video štartu a nejaké screeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám Ambition s light paketom (neviem presný názov), ale mám to ešte s virtual cockpictom a matrix svetlami. Virtual cockpict je síce pekný, ale mám “až” dve možnosti, takže prakticky nevyužiteľný.. zato matrixy sú super! To sa fakt oplatí do toho investovať..ale nechcem odbiehať od témy infotainmentu. Pripájam ešte jedno video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Tak mám za sebou update z 0892 na 1316 (také jde o hardware 5E3035869 bez A) a můžu jen potvrdit, co píšete. Veškeré odezvy jsou teď rychlé, po startu se uživatel načte prakticky okamžitě, spojení s Android Autem je stabilní (ale nechci to zakřiknout, chce to ještě víc jízd na ověření). Takže to vypadá, že doladili i těch posledních několik iritujících drobností :)

 

Všiml jsem si i drobných změn v designu, třeba nastavení klimatizace je přehlednější, tj. ikony jsou výraznější a větší a každý prvek, se kterým lze pracovat, je ve zřetelném kroužku (za všechny A/C, který byl předtím na obrazovce jen jako text a muselo vám dojít, že to není jen informace o stavu). Také dolní lišta je mírně vyšší a ikony jsou zřetelnější a líp se do nich trefuje.

 

Takhle by to šlo. Jinak pod tlačítkem SET mám stále jen tři původní ikony (hlídání vnitřního prostoru nemám).

Editováno: , autor: lukaskotek
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě celkově na tom autě se opakují 3 hlášky, ale vždy zmizí a střídavě vždy po 2,3 měs. jedna z nich. Žádné drama, funkce fungují.

1. zkontrolujte světla - na to není řešení, pozičky svítí vpředu i vzadu

F8C1AFAB-B32A-417F-8697-8FF51103CE84.thumb.jpeg.11a1a761635f176fc567668d41d9782c.jpeg
2. hlášení SOS - volání přes čudlík funkční

23A09E4C-DA17-4CF3-8BB5-90C68E7B6814.thumb.jpeg.2ec39f72c90c53811a1d8dd58a07a0e5.jpeg4C8E4054-5869-47FD-85F2-303AB3F8B8F4.thumb.jpeg.b0dc18f0a80de459fbe057450ab1573e.jpeg
3. závada airbag - jednou už SW přehrávali, příště se jim to třeba povede

5E523D59-D449-49E7-9BE1-A9A6586245D8.thumb.jpeg.1f94e8fa106b359200c6b0e93626c930.jpeg

 

Takové sporadické závady, co hned zmizí a nenechají ani záznam na diagnostice nemá cenu řešit v servisu.

 

SW 1316 u mě od půli srpna, funguje stále stejně dobře 👍

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nevite prosim jestli by u tohoto swing 8 infotainmentu mel byt automaticky mirrorlink? Auto jsem dostal sluzebni a pise mi to, ze funkce neni k dispozici. Nevim jestli neni z nejakeho duvodu funkcni nebo jestli byla funkce za dalsi priplatek. Podle Skoda aplilace je to vybava ambition….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za příplatek nebyl prostě ho tam nedali jako to bylo s Laurou.

Stavil bych se v kterékoliv škodovce a podle VINu by mohli říci. Na staré Octavie šlo koupit aktivační klíč cca.5tis, ale na čtyřku jsem to ještě neviděl nebo přehrát SW rádia na 1316 …

I na tom malém Swingu to vypadá dobře.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc za info. Lauru tam taky nemam. Ale to mi tolik nevadi. 
 

Zkusim se zeptat v servisu a dam vedet, kdyby nahodou nekdo resil stejny problem. Stejne se tam chystam. Auto mi zacalo psat pravidelne nefunkcni start stop. Byl bych nerad, kdyby se z toho vyklubal nejaky problem treba s dobijenim. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1316 tam je… (ten je nejnovejsi?)

 

Menil se display, protoze stary byl rozbity. Tak to pravdepodobne rovnou aktualizovali. 
 

edit: jeste jedna vec. Kdyz pripojim iphone pred bt, rovnou telefon pise, ze prislunstvi neni podporovane. 

6EF6A469-83AC-442A-A4BD-7956A2C61082.jpeg

CCEF46F6-C020-4276-B2DB-BE21441440D4.jpeg

87D68228-5060-4092-BE28-08560B281593.jpeg

5BF395C3-C6EF-4860-AA03-CCDCA613A3C1.jpeg

Editováno: , autor: Jakubse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...