Přejít na obsah

Nove auto, cena, vybava a cekaci lhuta


Pat007cz

Doporučené příspěvky

Tak před pár vteřinami se mi ozvali přímo ze Škodovky na můj dotaz ohledně 2,0 tsi 206kW 4x4 7st DSG

Cituji:

Dobrý den,
aktuálně probíhá aktualizace konfigurátoru. Pro konfiguraci Vašeho vozu, kontaktujte prosíme autorizovaného partnera našich vozů. Verze motorizace ŠKODA SUPERB 2,0 TSI 200 kW AP 4x4 je v ceníku standardně dostupný: https://bit.ly/SKO_SKODA_SUPERB_Cenik
Tým, ŠKODA AUTO

 

Všimněte si, že v jejich odpovědi je 200kW. Možná jen překlep. 

Každopádně mě to velmi potěšilo.

 

Edit:

Pro upřesnění ještě další doplnění info ohledně 200 kW X 206 kW ze Škody:

Cituji

Ano , jedná se o stejnou motorizaci po aktualizaci WLTP směrnic. Tým, ŠKODA AUTO

Editováno: , autor: Zipp_23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera ve 20:00 na ct24 byl rozhovor s novym reditelem koncernu (pochazi z JAR a je ve nyni funkci presne 100 dnu). Na otazku proc se prodluzuje vyrobni doba, kdyz evidentne letos dramaticky klesly prodeje odpovedel, ze je to prave proto, ze maji objednano malo aut... Kdyby se poptavka zvedla, tak se zrychli i vyroba ... 

 

Chapu to, ale sere mne to :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, chaky napsal:

Vcera ve 20:00 na ct24 byl rozhovor s novym reditelem koncernu (pochazi z JAR a je ve nyni funkci presne 100 dnu). Na otazku proc se prodluzuje vyrobni doba, kdyz evidentne letos dramaticky klesly prodeje odpovedel, ze je to prave proto, ze maji objednano malo aut... Kdyby se poptavka zvedla, tak se zrychli i vyroba ... 

 

Chapu to, ale sere mne to :(

Ak by bola pravda,co pises/citujes,tak ak nemaju objednavky,boli by extremne kratke dodacie lehoty...ale pisete tu vsetci prave 7-8 mesacne cakacky,co sa mi u Superba vobec nezda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Patrik1971 napsal:

Ak by bola pravda,co pises/citujes,tak ak nemaju objednavky,boli by extremne kratke dodacie lehoty...ale pisete tu vsetci prave 7-8 mesacne cakacky,co sa mi u Superba vobec nezda.

 

 

Prave ze nikoliv - pochopil jsem ho tak, ze kdyz maji objednano malo aut, tak kdyby je vyrobili rychle, tak pro vetsinu lidi ve vyrobe pak nebude dostatek prace...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, michal z napsal:

Sorry dodání za 22-26t od objednávky. Takže za 5-6 měsíců.

 

Jo. Taky už mám nabídku. Takže objednat jde. A taky asi 5 měsíců. Cena šílená. 

Neumí mi tu někdo udělat nějakou zajímavou nabidku na operák nebo klasický leasing pro právnickou osobu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Trošku to zde oživím:

Dodací doba Naopak u Superbu to může být jen 10 týdnů, u plug-in hybridu dokonce jen 6 týdnů.

Zdroj: https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/cekaci-doba-auto-volkswagen-dodavky-skoda.A210216_222644_automoto_fdv

a já čekám jak kok*t ..........tuhle informaci mi potvrdili i na škoda infolince.....

Editováno: , autor: Michal B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Budu objednávat nového Superba tak si hraju v konfigurátoru. Všiml jsem si nějakých změn v ceníku. Tažné zařízení bylo ještě včera za 15 500 Kč. Dnes je tam za 25 000 Kč... Neví také někdo co se stalo se zelenou Emerald? Z konfigurátoru zmizela, a líbila se mi nejvíc. :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky naštěstí objednáno těsně z kraje roku. Na mé konfiguraci je nárůst o 31400 Kč. Krom základní ceny je dost drsný nárůst i u tažného zařízení a rezervy. 

A když to srovnám s prakticky stejnou konfigurací, kterou jsem měl v roce 2018, tak už je nárůst téměř 100 000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednáno 23.11.2020, vyrobený v sobotu 27.2.2021, dnes v pátek 5.3.2021 u dealera. 2.0 TDi 4x4 L&K combi, téměř v plné výbavě - nechtěl jsem panoramu, jinak má všechno, hnědá barva, hnědý interiér, černý strop.

Auto sestavené "na první pokus" díly byly potvrzené už od 24.1.2021. Původní termín byl začátek února, no kvůli mému váhání cca týden při objednávání se termín změnil. Takže v době placení zálohy byl už termín konec února na výrobu a ten byl dodržený.

Takže zdržení na výstupní kontrole mi přijde minimálně podivné.

Asi jsou problémy s hybridy, do toho jsem nešel, kvůli absenci 4x4, to je pro mě priorita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...