Přejít na obsah

Nove auto, cena, vybava a cekaci lhuta


Pat007cz

Doporučené příspěvky

Říkal mi to člověk, kde mám objednané auto, že VW už nějak potvrdil zdražování, ale škodovka zatím mlčela (to bylo toho 25.6)
Dneska mi to řekl jeden z prodejců, když jsem je prosil o datum dodání, tak se zmínil i o tomto.

Teď otázka co je pravda, ale jako věřil bych tomu asi. Třeba tu bude mít ale někdo 100% informace. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3.3. Kupní cena předmětu koupě je stanovena na základě ceníku platného v den uzavření smlouvy. 

 

3.4. Ke zvýšení celkové kupní ceny předmětu koupě dojde v případě, když v době mezi uzavřením kupní smlouvy a ujednaným termínem dodání dojde ke zvýšení sazby DPH vztahující se k předmětu koupě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naše auto mělo jít do výroby poslední týden v červnu. Dnes jsem volal prodejci co a jak? Prý auto do výroby nakonec nešlo a netuší kdy půjde. Tak jsem se ptal, jestli skutečně není vyrobeno, nebo je v kopřivách? Na to, že VIN nevidí, tak ho asi nevyrobili....? Což je asi podle mě ta lepší varianta z těch špatných:-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...