Přejít na obsah

Nove auto, cena, vybava a cekaci lhuta


Pat007cz

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
před 14 hodinami, Emil-Z napsal:

...kdy přestanou přijímat objednávky na Superb III ? 

 

No tak jelikož se nový Superb vyrábí v jiné zemi, mohou přijímat objednávky až do představení ceníku nového modelu...

 

Nový model se má vyrábět dle článku sériově už koncem roku a můj stávající je naplánován do výroby až v lednu 2024, takže očividně výroba pojede paralelně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, deto napsal:

A mozno ti objednavku zrusia ;)

 

Tak to je trochu hloupost, když jsem objednával skoro před půl rokem a dnes upravili ceník pro nové objednávky ;-) 

 

Jinak teda všiml jsem si pár detailů v ceníku:

- Superba v manuálu si už nekoupíte;

- Zvláštní lakování zdražilo z 25 na 34 tisíc.

Editováno: , autor: Mariacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 10. 2022 na 12:58, doky napsal:

Přidám něco do nelichotivých statistik: Superb L&K hatchback TDI 110kW DSG + tažné, objednán červenec 2021 s prvním plánem výroby v týdnu 5-7/2022, aby navazoval na konec předchozího leasingu. Během roku 2022 se řadou menších či větších skoků dostal na aktuální výrobní plán 3-5/2023. Tomu už se nedá smát, natož věřit. Diskuze o změně konfigurace, aby auto bylo "vyrobitelné" není možná.

Mám pro vás jeden happy end, abychom tu jen pořád netruchlili: přes všechny zde diskutované nástrahy se mi výroba nakonec přiblížila na týden před Vánoci, na převoz k dealerovi se nakonec našel nějaký dobrák, leasingovka potřebovala jen týden na značky a ostatní propriety a auto mám už v garáži. To nejlepší na konec: auto přišlo včetně elektronických dětských pojistek na zadních dveřích a bezdrátového SmartLinku. Co více si přát? ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové kolegové, hlásím, že jsem se v pátek dočkal. Kolem oběda jsem dostal email, okamžitě jsem si domluvil termín s dealerem, že to ještě ten den odpoledne zmákneme předat a za 10 minut jsem seděl ve vlaku do Prahy 😁 dealer na mě čekal v Praze na nádraží, co více si přát a za 10 minut jsme byli v salonu. Mazlík tedy každopádně přebrán a zajíždíme. Dostal jsem ještě info a mám k tomu certifikát od řízení kvality z Kvasin, že vše trvalo o měsíc déle, neboť si ho vybrali jako zkušební kus na rozšířené zkoušky kvality. V salonu mělo najeto 45 km, s tím se asi dá přežít. Podrobnější info o mazlíkovi budu přidávat do správné sekce, již má své vlákno.

Na závěr ještě jednou krátce shrnutí. Začátek dubna 2022 objednávka, 2.11.2022 vyrobeno, 4.1.2023 doručeno na Porsche Praha Smíchov a 20.1.2023 se všemi oficialitami přebráno.

E46024F6-AEC5-4257-B907-1950F3685CD9.jpeg

  • Líbí se mi 4
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Návštěvník
On 1/22/2023 at 6:24 PM, thesecond said:

Tak pánové kolegové, hlásím, že jsem se v pátek dočkal. Kolem oběda jsem dostal email, okamžitě jsem si domluvil termín s dealerem, že to ještě ten den odpoledne zmákneme předat a za 10 minut jsem seděl ve vlaku do Prahy 😁 dealer na mě čekal v Praze na nádraží, co více si přát a za 10 minut jsme byli v salonu. Mazlík tedy každopádně přebrán a zajíždíme. Dostal jsem ještě info a mám k tomu certifikát od řízení kvality z Kvasin, že vše trvalo o měsíc déle, neboť si ho vybrali jako zkušební kus na rozšířené zkoušky kvality. V salonu mělo najeto 45 km, s tím se asi dá přežít. Podrobnější info o mazlíkovi budu přidávat do správné sekce, již má své vlákno.

Na závěr ještě jednou krátce shrnutí. Začátek dubna 2022 objednávka, 2.11.2022 vyrobeno, 4.1.2023 doručeno na Porsche Praha Smíchov a 20.1.2023 se všemi oficialitami přebráno.

E46024F6-AEC5-4257-B907-1950F3685CD9.jpeg

ja mám white moon metlu + sportline ale uprimne viac sa mi paci ta seda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 1. 2023 na 14:11, atosal napsal:

Dnes mi volal dealer. Superb 206kw L&K se všemi příplatky (takřka) objednaný 3. listopadu, byl vyrobený v prvním týdnu letošního roku a už míří k dealerovi... Asi mám štěstí na konfiguraci.

Ještě doplním, že auto jsem převzal minulý týden a nic oproti specifikaci naštěstí nechybělo. Snad jen ten absurdní kryt od motoru tam není (kvůli svolávačce) a podle dealera mi ho Škodovka ani nedluží, takže pokud ho chci, mám si ho dokoupit 🤦🏼‍♂️ ale hlavně že je auto tak rychle!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja cakam na Combi 110kw TDI v Ambition s “par” priplatkami. Objednane 26.8.2022, povodne avizovany termin 10-12KT/23, pred 2 tyzdnami info, ze by posun vyroby mal byt na 9KT/23 (v systeme svietila uz nejaka hviezdicka). Tak snad ide vyroba od ruky a do mesiaca ho mam doma. Od objednania uz cennikova cena mojej konfiguracie pekne vzrastla asi o 2000 Eur - sialenstvo…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak já jsem pro zajímavost nakonfiguroval mého modráska a z ceníkových 1 293 000 vyskočil na 1 447 900. Šílený nárůst za 2 roky. Leasing mi končí příští rok, jsem zvědav, co budou chtít za srovnatelný SIV, protože podle prodejce na duben už současný Superb objednat nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi uz pisal predajca, ze auto je uz vyrobene a do 2 tyzdnov na predajni. Cize cca 6 mesiacov od objednania po vyrobu (Combi Ambition, 2.0 TDI 110kw, velvet red, vyhrievane celne sklo, okrem Combi vsetky packety, TA High a par blbosti). Dlhsie ako by sa pacilo, ale nie az tak strasne (na Fabiu som pred 5timi rokmi cakal 4 mesiace aj ked to akurat startovali facelift vyrobu). Snad akurat na nic pri vyrobe nezabudli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2023 na 14:38, Qwuiddo napsal:

Ja mam take nove info z dneska, ze se mi to posouva z 07/23 na 10/23.

 

Objednano 05/22
Superb Liftback 1.5TSi DSG Sportline Steel Grey

 

Smutne.

A to je datum naplánování, nebo jen odhad v systému? Měl jsem úplně to samé auto vyjma DSG, objednané v dubnu a skákalo to sem a tam od října 22 až do prosince 23, nejčastěji tam byl květen 23, nakonec vyrobeno v listopadu a v lednu jsem spokojeně přebíral s tím, že 2. ledna se ještě nevědělo kdy ho vůbec vyrobí (a to už bylo dávno vyrobeno) a 4. ledna bylo auto u prodejce. Takže nepropadat smutku a depresím, věřím, že se vyrobí dříve, mají v tom bordel, takže to že něco píšou neznamená, že to tak bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel nevim, co to je za datum.

Ptal jsem se fleet managerky jak to vypada, protoze mi za cca 9 tydnu konci operak na stavajici auto a byl mi oznamen tento posun. Odkud ten termin je nevim.

 

Jinak smutku v zadnem pripade nepropadam :). Cim jezdit mam, stavaji operak se prodlouzi ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...