Přejít na obsah

Nove auto, cena, vybava a cekaci lhuta


Pat007cz

Doporučené příspěvky

tak ja som objednaval 9.9. a dnes som sa dozvedel ze auto bude az tesne pred vianocami alebo az v novom roku, zavisi ci ho cez sviatky dovezu do autosalonu... prihlasim ho urcite az v januari. Cize viac ako 3 mesiace cakacka, bude to 1.4tsi automat sedan. Mam pocit ze na diesle sa caka kratsie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím, mám objednaný SIII (objednáno někdy v polovině února), dle prodejce byl již vyroben 6.4. no a za dva dny to bude měsíc, co je vyrobený a auto pořád nikde. Dokonce prodejce nemá ani v systému doklady k vozu. Už se někdo setkal s takovou čekací dobou, než vyrobené auto přijelo k prodejci? Všude tu čtu, že to trvalo cca 2-3 týdny a to mi i říkal prodejce. Mám sto chutí zavolat přímo do Škodovky na tu jejich infolinku a trošku je tam probudit. Zatím jezdím s autem manželky a ta už začíná být víc nervózní jak já :)

Editováno: , autor: wosatko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně taky hrozili dodací lhůtou 9-11 týdnů a měli to vyrobené přesně za 7 týdnů a to jsem měl nakonfiguráno vše, co jde včetně panaromatické střechy na combi... takže to co píše Plzeňáček, tak to by odpovídalo :) jen jsem čekal přes měsíc, než to poslali z výroby k prodejci a ten pocit, když už víš, že někde stojí vyrobený a ty jen čekáš je strašný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Plzeňáček napsal:

Já objednal včera a mám dodací lhůtu 6-7 týdnů, to se mi nezdá :D

 

 

         Ano, potvrzuji ;) ... bud rad..... treba Kodiaq má 25 - 27 tydnu

 

Jinak pokud nemas neco neco viz. nize tak by melo platit 6 - 7 tydnu ;)

1. - Motor 1.4 TSI 110Kw - ___ + 6 týdnů

2. - Verze SportLine - ___ + cca 10 týdnů

3. - Zvlaštní lakovani - ___ + 15 - 20 týdnů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

SIII liftback 2.0 TDI 190k, DSG, sportline

 

ja som sa dostal do nejakeho zacarovaneho kruhu. objednavka z lizingovky na predajcu isla 20.2. 

povodna info o termine vyroby bola cca koniec marca a odovzdanie 15. KT (teda v podstate do dnes)

este pred dvomi tyzdnami mi predajca potvrdil tento tyzden pre dodanie.

vcera som s nim volal. auto este nie je vyrobene, nevie ani zistit kedy bude. 

maju v tom nejaky bordel, lebo indikativny termin vyroby je jul, no to je vraj asi chybne zadane...

aby 2 mesiace od objednavky nevedel predajca jasne povedat, kedy bude auto dodane sa mi strasne nepaci. 

 

poobede idem k predajcovi zistit viac a ake su moznosti riesenia situacie.

 

EDIT:

 

takze vraj, ak by zostala zachovana moja konfiguracia, tak by auto bolo vyrobene az v Q42018, co je samozrejme nemyslitelne.

 

vyzera, ze sa teraz 2.0 TDI 190k DSG prednokolka nevyraba

(jedna teoria je, ze je tam nejaky problem s emisiami, druha teoria je problem s riadiacimi jednotkami. neviem co je blizsie k pravde)

 

no, aby to nebolo iba taketo nevesele, nasli sme riesenie,

ponukli mi, ze by k danemu konfigu pridali 4x4 bez navysenia ceny. tie sa vyrabaju, hoci mi predajca nevedel povedat predbeznu dodaciu lehotu.

 

ak to prejde cez lizingovku bez navysenia splatky OL (predsalen bolo auto objednavane na zaklade decembrovej kalkulacie a podmienky sa odvtedy dost pomenili - k horsiemu), tak uz bude zavisiet len od toho ako rychlo vedia to auto dodat (ak to bude 4-5 tyzdnov, tak by som mohol dostat nejaku predvadzacku, ak to bude dlhsie, tak nejaku jazdenku ako docasne vozenie).

 

vo finale to teda nevyzera uplne zle.

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...