Přejít na obsah

Typový štítek VIN


studna

Doporučené příspěvky

Ahoj pánové, dnes jsem byl v STK a borec mě vyhodil kvůli strhnutému typovému štítku na prostředním sloupku.

Zjistil jsem v servisu, že se to prodává pouze jako set všech štítku a stojí to kolem 2k a ještě není jisté, že bych to do těch 30 dnů stihl.

 

Dle doporučení je možné štítek vytořit, ale mělo by přesně odpovídat originálnímu štítku.

 

Chtěl jsem tady někoho poprosit zda mi nemůžete prosím vyfotit tento štítek (viz. příloha)

 

Hledám konkrétně štítek pro: Skoda Super II sedan, 1.8 TSI 118kW

Dekuji všem, VIN kod samozrejme smazte 

 

 

20201020_104101.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímě vůbec nevím jak se to mohlo stát a přijde mi, že takhle to na STK nikdy nezkoumali, tak už to mohlo být strhnuté několik let. 

Ta samolepka pak stojí víc jak samotná STK :)

 

Proto jsem požádal zda někdo němá stejný typ auta, abych přesně věděl jaké tam jsou údaje a nechal to udělat v reklamce.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drahé to je jako prase, ale problém je v tom že se to tiskne pro servisy v továrně laserově do černé samolepící pásky a vždy jako sada všech těhle štítků na daný kus vozidla a z databáze to není jednoduché. Vím co jsou za problémy když se ten štítek z prvotisku při montáži poškodí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to set všech 3 štítků jinak to ani podle VIN nelze zadat do databáze ... 
Jestli ti můžu přispět skromnou radou , už dnes jsi měl odsouhlasit objednání ve ŠKODĚ , ztratils jeden den a stejně tak tomu bude v dnech následujících a posléze stejně zjistíš a navíc sám uznáš , že se tomuhle postupu nevyhneš ...
kdokoliv jinej ti štítek udělá (když už) tak to vždy bude jen nepovedená náhražka originálu , a pokud se vrátíš na STK s touto "závadou" tak věř , že si jí důkladně proklepnou a zaseknou se na tom ŠTÍTKU nejdelší čas z komplet STK ...
Prostě se smiř s útratou a máš posléze v ruce hmatatelnej zbytek aršíku , než podstoupit prvotní úsporu s potencionálnim neúspěchem ...
Ikdyž uznávám , že duplikátní štítky už se dnes dělají fešácký , ale vždy je tu to ALE ...
Další věc je ta , že u případného prodeje vozu a zkoumání potencionálnim kupcem + jeho mechanikem TAKY NEMUSÍŠ PROJÍT a hned seš za podvodníka , vysvětluj jim to potom jak to je ... 
OBĚTUJ financ a v tomto případě NEZTRÁCEJ čas ... stejně teď šetříš za hospodu a kulturní vyžití :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 10. 2020 na 11:42, studna napsal:

Upřímě vůbec nevím jak se to mohlo stát a přijde mi, že takhle to na STK nikdy nezkoumali, tak už to mohlo být strhnuté několik let. 

Ta samolepka pak stojí víc jak samotná STK :)

 

Proto jsem požádal zda někdo němá stejný typ auta, abych přesně věděl jaké tam jsou údaje a nechal to udělat v reklamce.

 

Ten štítek se na STK povinně fotí už několik let, takže bez něj to opravdu nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělej to tak, jako 1.000 lidí před tebou se stejným problémem. Štítek si vytiskni na samolepící folii (popř. v reklamce). Údaje musí 100% souhlasit a vzhled tak na 90% pak to projde vždycky. I technik STK ví, že si ho necháš někde vyrobit, ale pokud údaje odpovídají danému vozu, není problém.

V příloze ti zasílám mustr - nemáš zač :-)

ŠTÍTEK.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove diky, nakonec jsem si to nekomplikoval a jak psal HANZDT pořídil jsem nový ze Skodovky. Nakonec mi nestoji za to., abych se na každé STK bál, že se na mě nekdo bude vozit a hlavně mě přesvědčilo to, kdybych auto prodával, abych nevypadal za podvodníka v případě, že by to někdo zjistil. 

Je ale fakt, že za 2k koupit takový kousek papírku mě troch dostalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...