Přejít na obsah

Nefunkční infotainment online, skoda connect


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
1 hour ago, misiak.pb said:

Nejde to viac ako ide .. smutek .. hlavne ked mas nezavysle kurenie a nemozem si ho rano zapnut z mobilu :-D

Ale budem to pisat ako reklamaciu .. lebo budu chcet za to platit na dalsie roky a tam uz budem nekompromisny.

Pouzival som to tiez prevazne na zapinanie kurenia a kontrolu zamknutia auta., 2 dni dozadu mi skoncilo predplatne s novym autom, chcem si zaplatit Skoda-connect Remote na dalsi rok ale neviem sa ani len prihlasit do svojho konta na webe, Kolega si to pred dvoma dnami stihol este predplatit na dalsi rok, ale ani on sa uz nevie prihlasit do svojho konta a tym padom je to uplne nepouzitelne, hlavne, ze platime, fungovat to nemusi. Cele zle - spolahlivost tejto appky :((( 
Kolega im uz posielal reklamaciu na infoline@skoda-auto.cz, ale za 2 dni sa ani len neozvali.

  

Editováno: , autor: salate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mam Swing radio -  Infotainment a ucty cele zle. Ked zapnem radio neustale sa synchronizuje hlavny pouzivatel a ked to skonci tak su tam nekonecne hlasky o zdielani polohy a ochrane osobnych udajov (nutne odklepnut OK)  Pocas jazdy sa preklikat do nastavenia klimy hotova katastrofa. Takisto sa mi stalo uz 4 krat behom 2 tyzdnov ze motor nastartuje blinkre blikaju svetla svietia, pristrojovka ide  ale Infotainment nezobrazuje nic je zamrznuty. Len jemne svieti podsvietenie obrazovky ale ziadna moznost sa dostat do menu. Ani opakovane zapnutie vypnutie nastartovanie motora nepomaha. Trva to vzdy asi 30 minut ked zrazu z nicho nic sa Infotainment rozbehne. Do tej doby je nemozno ovladat klimu, fukal mi pocas jazdy horuci vzduch a nebolo mozne ho vypnut, musel som odstavit auto a cakat. SKusal som aj dat radio do vyrobnych nastaveni aj odhlasit hlavneho pouzivatela a nepomaha nic.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...