Přejít na obsah

Parkovací kamera


Bluemoon

Doporučené příspěvky

Hezky den vsem, chtea jsem se zeptat jak mate kalibrovanou parkovaci kameru. Pred nedavnem jsme meli auto v servisu, kde mimo jine provedli kalibraci kamer, a po teto kalibraci vidime pri couvani v kamere horni cast ramecku spz, viz foto. To tam pred akci servisu nebyvalo. Kdyz jsem to napoprve reklamovala, objednali nas na kalibraci znovu, bohuzel ten ramecek tam je stale viditelny... Nejak mi to neprijde uplne koser - mate to tez nekdo tak? Predem dik moc za info. 

2018-05-07 15.59.32.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 rok později...

Ahojte, nahodne mi vypadava obraz zadnej kamery. Niekedy to mesiac ide OK, potom aj 2x za den.  Pred 1/2 rokom to v servise pri prehliadke kontrolovali a nic nenasli. Vyzera to ako zly kontakt alebo kabelaz, ale moze to byt kludne aj kamera. Nestretol sa niekto s takymto vypadkom obrazu zadnej kamery na Kodiaqu ? pripajam foto aj video, dik

 

image.png

Editováno: , autor: salate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...