Přejít na obsah

Onboard kamera


Ran9

Doporučené příspěvky

Super umístění, hele to černý je nalepený zevnitř že? Přemýšlím, že kdybych to pak chtěl sundat, tak to asi poškodím, že? :/ 

PS: nekoukal jsi na náhradu za ten kabel? jen ať tomu nevěnuji zbytečně čas :D 

Editováno: , autor: Pawlisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 2. 2021 na 20:35, beuticek napsal:

Malou za 800 ti nikdo neukradne. Já mam 70MAI a za ty prachy svůj účel splní. Akorát nefunguje při vypnutém motoru - mám to tak napojené kvůli ochraně baterie. 


Smažka nepozná levnou kameru, pro ní je to šance, že to prodá třeba za 5 stovek a to jí za těch 60 sekund strachu stojí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pawlisko napsal:

Super umístění, hele to černý je nalepený zevnitř že? Přemýšlím, že kdybych to pak chtěl sundat, tak to asi poškodím, že? :/ 

PS: nekoukal jsi na náhradu za ten kabel? jen ať tomu nevěnuji zbytečně čas :D 

Právě, že se mně zdá, že to černý je uvnitř skla. V interiéru auta je sklo hladké...

Myslím, že se nic při strhávání nic nepoškodí.

Kabel jsem koupil micro-USB USB-C a konektor ořezal, aby se vešel do základny...

Trošku kruté, ale funkční:-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kameru už mám taky doma, kabel z Mironetu taky, takže mě čeká stejný tuning kabelu jako tebe. Jen chci sehnat teda ještě ten kabel v kratší verzi, protože z dlouhodobého hlediska by mi to fakt vadilo (ta délka). Kdyby to aspoň šlo nějak schovat (pod tapec)?

Budeš řešit i zadní kameru? Já mám na zadním skle 95% tmavou fólii, tak nevím jestli to bude mít smysl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kratší kabel by se mně líbil. Přemýšlel jsem o kabelu se zalomeným mini-USB z Aliexpressu a na druhý konec napájet USB-C. Akorát jsem je ještě neodhodlal to vyhledat a objednat :-)

Taky mám na zadním okně tmavou fólii a stejnou obavu, aby bylo na kameře něco vidět. Má korekci expozice, třeba by to šlo poladit-zesvětlit.

Ale stejně se mně zatím nechce tahat kabel...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jakože asi jo, ale já to teda vohobloval na fest :D a ten kabel by se v tom zlomil. Zatím mi to nevadí jak to je, hlavně, že to funguje.

Teď otestovat obraz. Musel jsem stáhnout nějaké kodeky a pustit přes VLC (mám Macbook), protože to video nebylo plynulé a sem tam se to "zaseklo". Ale po konzultaci s podporou pomohly ty kodeky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 23. 10. 2020 na 20:46, Ran9 napsal:

Ahoj, tak mám taky O4, kombi, Ambition, 85kw TDI. Už jste řešili jak nainstalovat onboard kameru? Mě tam u zrcátka konektor USB chybí, resp je tam krytka. Odkud vzít napájení, kam schovat přívodní kabel od napájení?

Ty nemáš v ambitionu konektor USB-C u zrcátka? Tam jsem myslel, že je to na 100% ve standardu. Zrovna se pídím po informaci, zdali je konektor ve standardu u Active, ale tímto jsi mě docela znepokojil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 3/12/2021 at 2:27 PM, Pawlisko said:

Já jsem tu kameru viděl nalepenou v autě. Video jsem neviděl, ale kamera se mi upřímně nelíbila kvůli své velikosti. Tu co mám já je mnohem menší a nejde tak vidět :) 

A to je která? Nějaké stručné hodnocení? Zajímá mě hlavně noc a čitelnost SPZ.  Díky předem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Na mojí kameře MiVue 846 mě zlobí GPS.

Měl jsem ji nalepenou v oblasti skla s černými tečkami, aby nebyla moc viděl a GPS nefungovala skoro nikdy - prostě nevidí dost družic.

Tak jsem ji přelepil níže, až pod tu tečkovanou oblast a zdá se mně to o něco lepší, ale žádný zázrak - stejně ji často nachytám bez signálu.

Napadá mě, jestli sklo nemá nějako pokovení jako skla sungate.

Jak to máte vy s příjmem GPS?

Děkuji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já mám GPS signál relativně v pohodě, občas blbne, ale většinou ne. Mám spíše problém s video formátem na Macbooku.

Nemohl by si mi prosím poslat třeba přes úschovnu originální soubor, který ti kamera generuje? Nevím jestli mám něco s kamerou, s paměťovou kartou nebo to prostě není optimalizované pro Mac. Mohl bych Tě o to prosím poprosit?

Odkaz mi stačí sem přes zprávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...