Přejít na obsah

Zapojení nového volantu 2021


kvetosm

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, guest100 napsal:

je to tak, u ferdy není problém, jen od jisté doby i s ohledem na situaci zde, požaduje doložení dokladu ke koupi volantu nebo četné prohlášení prodávajícího, že volant nepochází z trestné činnosti

jen pro zajímavost, zkuste si v etce najít co toto všechno oficiálně stojí:

 

5E3419093AF (5E3419093APVKH) volant vyhřívaný multifunkce tiptronic
5E3419670D - kryt volantu s multifunkcí (E, F)
5E3419685C (5E3419685C2ZZ)- kryt paketka L&K
5E3419671VKH - rámeček platetky dolní
5E3951523VKJ - tlačítko tiptronic
 

Ano požaduje četné prohlášení ale je tam velké Ale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, jaky je rozdil mezi volantem ze superba 2015 a superba 2018? Chtel bych poridit zkoseny https://auto.bazos.cz/inzerat/132438402/novy-sportovni-volant-zkoseny-take-i-dsg-skoda-auto.php ale pan pise, ze je na rok 2018 a novejsi. Mam dsg s padlama, kdyz koupim jeho volant a napraskam tam moje vnitrnosti, budu potrebovat nejaky zasah ohledne elektra a kodovani? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, pořídil jsem nový volant a namontoval do mého Superba 3 rv 12/2018

 

Je tu někdo kdo by mi pomohl rozchodit tlačítko nastavení maxidotu? Ideálně Kutná Hora - Praha a okolí :-) Výhřev nemám / neřeším.

 

A taky se mi po nainstalovaní volantu děje to, že pokud nechám v autě rozsvícené stropní světla, tak při zamykání na maxidotu začne rychle problíkávat otevřený kufr a světýlka místo aby zhasly tak jen problikávají jako stroboskop. Za jízdy mi pak 2x na displeji problikl nějaký SOS, ale nestihl jsem zpozorovat co přesně to tam psalo. Před montáží se toto nikdy nedělo a nikde jsem nenašel nikoho s podobným problémem. Je mi divný, že by za toto mohl volant, ale jak říkám před výměnou jsem toto nikdy nepozoroval.

PXL_20210725_080133264.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
V 9. 2. 2021 na 2:13, guest100 napsal:

je to tak, u ferdy není problém, jen od jisté doby i s ohledem na situaci zde, požaduje doložení dokladu ke koupi volantu nebo četné prohlášení prodávajícího, že volant nepochází z trestné činnosti

jen pro zajímavost, zkuste si v etce najít co toto všechno oficiálně stojí:

 

5E3419093AF (5E3419093APVKH) volant vyhřívaný multifunkce tiptronic
5E3419670D - kryt volantu s multifunkcí (E, F)
5E3419685C (5E3419685C2ZZ)- kryt paketka L&K
5E3419671VKH - rámeček platetky dolní
5E3951523VKJ - tlačítko tiptronic
 

Můžu se zeptat jakým způsobem Ferda řeší to přepínání virtuál kokpitu / maxi dotu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...