Přejít na obsah

Zapojení nového volantu 2021


kvetosm

Doporučené příspěvky

Uz jsem ti jinde psal, ze to neni pravda, zde na foru to potvrzuje ferda nekde v sekci OIII a tady mas odkaz primo na Superb III. 

https://www.briskoda.net/forums/topic/447313-paddle-wheel-retrofit-to-lk/

Dokonce se pry ani nic nemusi kodovat. 

V pripade vyhrivaneho volantu je to ale tak, jak pises ty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, coltan napsal:

ja si treba chtel jen vymenit volant za ten co ma razeni DSG na volantu a elektrikar v praci me rekl ze s volantem bych musel jeste vymenit dalsi 2 nebo 3 veci aby to fungovalo ..... takze zkus a uvidis :D

Pokud chceš vyměnit volant bez pádel za ten samej akorát s pádlama,nic dalšího se měnit ani kódovat nemusí.Pokud chceš i s ohřevem,musíš vyměnit podvolantovku,natáhnout napájení a nakódovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Stanson napsal:

Uz jsem ti jinde psal, ze to neni pravda, zde na foru to potvrzuje ferda nekde v sekci OIII a tady mas odkaz primo na Superb III. 

https://www.briskoda.net/forums/topic/447313-paddle-wheel-retrofit-to-lk/

Dokonce se pry ani nic nemusi kodovat. 

V pripade vyhrivaneho volantu je to ale tak, jak pises ty. 

v pohode ..... tohle jsem psal driv nez jsem si to od tebe precetl tam v tom vlaknu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať v tom není úplný chaos. :-)

Já jsem reagoval na příspěvek od coltan,a na mysli jsem měl klasický volant co bývá v S3,viz foto.Tam se při upgrade na pádla jen volant přehodí a jezdíš.Při upgrade na ohřev ,se mění podvolantovka,musí se dodělat napájení a přepinovat connector u podvolantovky+kódování.Všeobecně známá věc...Připadalo mi ,že Coltan měl na mysli ten ze S3...

S volantem z O4,žádnou zlušenost nemám.Pokud jsem do diskuse vnesl chaos tak se omlouvám...  ;-)

Jinak to nové tříramínko (dvoj se mi vůbec nelibí),bych si tam hned dal ,pokud by to byla otázka jen kódování ;-)

20200907_114210.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo davaji to uz do vsech novych skodovek . A mam vyzkouseno ze kdyz dam ten volant do auta  , ktere nemelo ten novy volant z vyroby, tak se nejde dostat do menu maxidotu.. jinak ostatni tlacitka funguji.. Takze to zatim lidi resi tak, ze maji na maxidotu dana jizdni data ( mezi nima jde normalne rolovat rolovacim tlacitkem) a zbytek ovladaji pres radio. Údajně maji ty nová auta ješte navic primo nejakou ŘJ volantu ( nemam na mysli podvolantovy krouzek) , tak jsem zvedav zda to nekdo vymysli nekdy aby to slo vse tak jak ma 🙂 zde foto , kde je vyznaceno ktere tlacitko nefunguje Inked121212259_10221796842541773_6454401229365109039_o_LI.thumb.jpg.600e986f2e86a36d4838e401f32168e4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Dobry den,mel bych dotaz chci si dodelat vyhrivany volant na svou Octavii 3,mam volant vyhrivany z O4,jednotku 5q0953569b a nove packy,prepinovanou svorkovnici,natahnute draty pro vyhrivani,nakodovane climatronik ale nedari se mi zapnout volant a pise mi to zavadu na sloupek rizeni,mam tam sw 185,jak jsem si pujcil od kolegy se sw 245 zavady zmizly ale nevyhriva,multifunkce a padla funguji,byl tam system Kostal a predelaval jsem to na Valeo,dekuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, wellik napsal:

Dobry den,mel bych dotaz chci si dodelat vyhrivany volant na svou Octavii 3,mam volant vyhrivany z O4,jednotku 5q0953569b a nove packy,prepinovanou svorkovnici,natahnute draty pro vyhrivani,nakodovane climatronik ale nedari se mi zapnout volant a pise mi to zavadu na sloupek rizeni,mam tam sw 185,jak jsem si pujcil od kolegy se sw 245 zavady zmizly ale nevyhriva,multifunkce a padla funguji,byl tam system Kostal a predelaval jsem to na Valeo,dekuji za pomoc

Neni problem u nás v praze vyřešit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...