Jump to content

Zapojení nového volantu 2021

Recommended Posts

Dobry den,mel bych dotaz chci si dodelat vyhrivany volant na svou Octavii 3,mam volant vyhrivany z O4,jednotku 5q0953569b a nove packy,prepinovanou svorkovnici,natahnute draty pro vyhrivani,nakodovane climatronik ale nedari se mi zapnout volant a pise mi to zavadu na sloupek rizeni,mam tam sw 185,jak jsem si pujcil od kolegy se sw 245 zavady zmizly ale nevyhriva,multifunkce a padla funguji,byl tam system Kostal a predelaval jsem to na Valeo,dekuji za pomoc

před 5 minutami, wellik napsal:

Dobry den,mel bych dotaz chci si dodelat vyhrivany volant na svou Octavii 3,mam volant vyhrivany z O4,jednotku 5q0953569b a nove packy,prepinovanou svorkovnici,natahnute draty pro vyhrivani,nakodovane climatronik ale nedari se mi zapnout volant a pise mi to zavadu na sloupek rizeni,mam tam sw 185,jak jsem si pujcil od kolegy se sw 245 zavady zmizly ale nevyhriva,multifunkce a padla funguji,byl tam system Kostal a predelaval jsem to na Valeo,dekuji za pomoc

Neni problem u nás v praze vyřešit 

• 4 weeks later...

Vyřešil někdo ten  nový volant aby se to rozjelo v Maxidotu?? Uvažuji o koupě volantu a vahám zda volant sportline skosený nebo nový co má octavia 4. Stačí mi chudá verze bez vyhřivaní.

je to tak, u ferdy není problém, jen od jisté doby i s ohledem na situaci zde, požaduje doložení dokladu ke koupi volantu nebo četné prohlášení prodávajícího, že volant nepochází z trestné činnosti

jen pro zajímavost, zkuste si v etce najít co toto všechno oficiálně stojí:

5E3419093AF (5E3419093APVKH) volant vyhřívaný multifunkce tiptronic
5E3419670D - kryt volantu s multifunkcí (E, F)
5E3419685C (5E3419685C2ZZ)- kryt paketka L&K
5E3419671VKH - rámeček platetky dolní
5E3951523VKJ - tlačítko tiptronic

• Like 1
před 9 hodinami, guest100 napsal:

je to tak, u ferdy není problém, jen od jisté doby i s ohledem na situaci zde, požaduje doložení dokladu ke koupi volantu nebo četné prohlášení prodávajícího, že volant nepochází z trestné činnosti

jen pro zajímavost, zkuste si v etce najít co toto všechno oficiálně stojí:

5E3419093AF (5E3419093APVKH) volant vyhřívaný multifunkce tiptronic
5E3419670D - kryt volantu s multifunkcí (E, F)
5E3419685C (5E3419685C2ZZ)- kryt paketka L&K
5E3419671VKH - rámeček platetky dolní
5E3951523VKJ - tlačítko tiptronic

Ano požaduje četné prohlášení ale je tam velké Ale.

• 2 weeks later...

Ahoj, jaky je rozdil mezi volantem ze superba 2015 a superba 2018? Chtel bych poridit zkoseny https://auto.bazos.cz/inzerat/132438402/novy-sportovni-volant-zkoseny-take-i-dsg-skoda-auto.php ale pan pise, ze je na rok 2018 a novejsi. Mam dsg s padlama, kdyz koupim jeho volant a napraskam tam moje vnitrnosti, budu potrebovat nejaky zasah ohledne elektra a kodovani? 

• 1 month later...