Přejít na obsah

Telefon se odpojuje od HF...


Doporučené příspěvky

Zdarec vlastním Škoda Superb 2 -r.v.2010 -radio bolero, ...auto jsem normálně spároval s telefonem novinkou na trhu minulého roku xiaomi redmi note 8 pro. Vše proběhlo v pořádku, týden fungovalo a nyní když zapnu klíček se mi tel objeví na displeji v autě že je připojeno, ale po nastartování a ujetí např.: 3 minut jízdy se tel. odpojí... musím na tel. vypnout a zapnout bluetooth radio ho opět najde a pak už to jde. ( nejlepší je když k odpojení dojde během jízdy a telefonátu)... telefonem to není v jiném autě funguje bez problémů..,

Nevím si rady poraďte mi pls Díky moc.. 

Spoiler
Spoiler

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám to podobně, akorát jiný telefon, trochu novější S2 a swing a blbnout to začalo po delší době bezproblémového provozu. BT se nemusí vypínat a zapínat, ale stačí v seznamu zařízení znova připojit auto. Nevybavuji si úplně přesně, kdy to začalo blbnout, ale přijde mi, že se to kryje s dobou, kdy jsem začal používat chytré hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Telefon se odpojuje od HF...
  • o 1 měsíc později...
V 29. 10. 2020 na 12:50, Rodolik napsal:

Zdarec vlastním Škoda Superb 2 -r.v.2010 -radio bolero, ...auto jsem normálně spároval s telefonem novinkou na trhu minulého roku xiaomi redmi note 8 pro. Vše proběhlo v pořádku, týden fungovalo a nyní když zapnu klíček se mi tel objeví na displeji v autě že je připojeno, ale po nastartování a ujetí např.: 3 minut jízdy se tel. odpojí... musím na tel. vypnout a zapnout bluetooth radio ho opět najde a pak už to jde. ( nejlepší je když k odpojení dojde během jízdy a telefonátu)... telefonem to není v jiném autě funguje bez problémů..,

Nevím si rady poraďte mi pls Díky moc.. 

  Zobrazit skrytý obsah
  Zobrazit skrytý obsah

 

 

 

Zdar,tak to já to pro jistotu nespojil vůbec a nikdo mi s tím zatím neporadil. Mám ten samý telefonu kousek jsem i jiné telefony a nic. Vždy to napíše nalezen ten a ten daný telefon,ale nespojí se to. A rádio columbus. Už nevím co s tím a vážně mě to štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem se ničeho nedopátral, jen to že je jedno jaké máš radio prý je to chyba v jednotce. Nicméně napíchnuté auto jsem měl chyba žádná, telefon jsem obnovil do továrního nastavení a asi dva dny to fungovalo a už zase nic, ještě zkusit tovární nastavení v autě..to jsem ještě nezkoušel.. tak nevím kde je problém ale je to celkem otravné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

V telefonu aktivovat položku "Možnosti pro vývojáře" a v sekci BT změnit protokol AVRCP. Ne vždy tyto starší radia spolupracují s nejnovějším protokolem v mobilu. Je to jedna z možností, která může mít na odpojování mobilu vliv. Další možnost je telefon odebrat a znovu spárovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...