Přejít na obsah

Chybějící položky v infotainmentu


Doporučené příspěvky

Ahoj, nedávno jsem přebral nového Karoqa 2.0 TSI Sportline MR2021 a v infotainmentu nemůžu najít některé nabídky, které jsou návodu. Jde o nabídky popsané v manuálu jako "Informace sport", "Drive green" a "Stopky na infotainmentu". Je i docela zajimavé že stopky(Laptimer) mám ve virtualním kokpitu ale v infotainmentu podle návodu nikde. Příkládám obrázek kde jsem hledal.

 

Není tady někdo kdo má teď taky nového sportlina? Máte tam ty nabídky nebo je chyba jen u mě?

ChybejiciNabidky.jpg

Editováno: , autor: IPete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Mám pocit, že zrovna Drive Green je spjatý s režimem ECO, na který musíš být přepnutý. Co se ostatního týče, možná jdou zase vidět při přepnutí na režim SPORT? Já to zatím nijak nevyužil, takže jsem nezkoušel, ale zkus to zkontrolovat v závislosti na oněch zvolených režimech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Karoqu tyto položky nemám. V Rapidu mám "Drive green" a vcelku jsem to nepoužil je to taková trochu interaktivní hra kde se stylem jízdy snažíš aby lístek byl co největší a co nejvíce zelený a sbíráš eco body. Takže mi to ani nechybí no a stopky nevím jestli bych je využil. Je to věc názoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem mluvil i s prodejcem. Měli tam zrovna i předváděčku sportline,dodanou v podobný termín jako moje auto a zmíněné položky tam taky chybí.  Nebyl si jistý jestli tam mají být ale podle návodu to vypadá, že ano. Nakonec jsem kvůli toho napsal mail přímo do Škodovky zatím bez odpovědi, pouze ho přeposlali na kompetentní oddělení. Dám vědět až se ozvou.

 

  

V 7. 11. 2020 na 12:42, PetriCZECH napsal:

Ahoj. Mám pocit, že zrovna Drive Green je spjatý s režimem ECO, na který musíš být přepnutý. Co se ostatního týče, možná jdou zase vidět při přepnutí na režim SPORT? Já to zatím nijak nevyužil, takže jsem nezkoušel, ale zkus to zkontrolovat v závislosti na oněch zvolených režimech.

 

Vyzkoušeno ale ani v jednotlivých jízdních režimech se nabídky nezobrazí.

 

před 13 hodinami, KyAeRtOiQ napsal:

V Karoqu tyto položky nemám. V Rapidu mám "Drive green" a vcelku jsem to nepoužil je to taková trochu interaktivní hra kde se stylem jízdy snažíš aby lístek byl co největší a co nejvíce zelený a sbíráš eco body. Takže mi to ani nechybí no a stopky nevím jestli bych je využil. Je to věc názoru. 

 

Neočekávám, že bych to něják každodenně využíval. Jenom jsem pročítal návod a všiml jsem si, že tam jsou popsané věci, které bych v systému v autě měl podle výbavy mit ale nevidím je tam. Jsou to drobné blbosti ale buď to nemá být v návodu a nebo když už to tam je, tak by to mělo být i v autě.

InformaceSportNavod.PNG

StopkyNaInfotaimentuNavod.PNG

DriveGreenNavod.PNG

Editováno: , autor: IPete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, taky jsem ten návod studoval, a je to jak uvádíš...no, na první servisní prohlídce požádám svého prodejce, aby se to pokusil napravit a bylo to v souladu s návodem 😁 ... hlavně by ale konečně mohla začít fungovat Laura. To co zatím v mém NOVÉM infotainmentu předvádí, uměly už infotainmenty dříve...a lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Takže potvrzeno, prý to bylo SPZ, dělá to prý vždy ten samý senzor (levý, blíž středu). Tak uvidíme....mám rád návštěvy servisu, které i s cestou tam a zpět travjí 1h 😄 .
Ale zpět k tématu. - Co mě zarazilo, tak od výroby (3.9.2020) prý nevyšel žádný update auta ani infotainmentu, tak zkusím pohledat, jaké jsou aktuální verze firmware všeho, co se v autě updatuje 😄 ...Prý by si to ale vážně mělo samo říct, když je něco nového, už se to vše updatuje na dálku, tak je dost možný, že se to udělá samo když je auto ve standby režimu na parkovišti...každopádně Laura je zatím blbá a věci jako diktovat SMS nebo nastavit teplotu neumí (třeba to má umět s novým inftainmentem jen u O4).

Neexistuje nějaký souhrn toho, co má vlastně nový MIB3 s Laurou umět napříč auty (pokud by se to mělo lišit např. mezi Octavii 4 a jiným autem modelové řady 2021)?

Editováno: , autor: PetriCZECH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Lane assist + (adaptivne vedenie v pruhu/adaptive lane guidance). Objednane v baliku travel assist (ACC, citanie znaciek, LA+). V infotainmente ale mozem pod Lane assistom len zapnut, alebo vypnut LA. Chyba mi tam polozka adaptivne vedenie v pruhu (adaptive lane guidance). Auto vyrobene v decembri 2020 - MIB3. Ako to mate Vy? Ma byt adaptivne vedenie v pruhu nastavitelne v infotainmente, alebo to tam "obcas" davaju zapnute natrvalo? Dakujem za kazdy nazor. UPDATE: Info od predajcu - konzultoval to so Skoda auto - je to tam "predinstalovane" bez moznosti zapnutia vypnutia. Skusenost: Auto naozaj chyti ciaru, drzi sa jej a zataca samo - po stlaceni tlacitka na volante (vpravo hore - travel assist). ACC+ adaptivne vedenie v pruhu...Testujem dalej... Bolo by fajn, keby to "chytalo" ciary aj bez tempomatu...

Editováno: , autor: PabloSVK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dixik2 chápu, ale pro mě to není argument. Mám tam MIB3, nebo ne? Mám. Tak nechápu proč by to nemělo jít ovládat Laurou. Klíčky taky fyzicky mám, ale nepoužívám je, protože je v autě Kessy... Proč Laura neumí napsat smsku? Manuálně si diktování zapnout můžu a sms nadiktuji, ale pokud požádám Lauru odpoví, že to neumí...tak co teda ten nový MIB 3 umí převratného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 1. 2021 na 11:45, apastej napsal:

Ja sa este len zoznamujem s autom........ale tiez mi chyba ta polozka Drive Green + hlasove ovladanie Laura sa spusta a nic sa nedeje. Netusim kde je problem, zeby ten MIB3 este len caka nejaka aktualizacia ?

Pre Lauru treba nastaviť v aute češtinu. Pri nastavenej slovenčine ja hlasová obsluha nedostupná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem procházel položky v infotainmentu a někde jsem tam našel co umí laura a povely pro ni, nevím sice v čem to bylo jestli v návodech nebo něčem jiném. Vím jen že toho moc nebylo navíc pro Bolero ještě méně. 

Prakticky jen telefonovat, přepínat rádio a v multimédiích spouštět hudbu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 1. 2021 na 16:22, PabloSVK napsal:

...
UPDATE: Info od predajcu - konzultoval to so Skoda auto - je to tam "predinstalovane" bez moznosti zapnutia vypnutia. Skusenost: Auto naozaj chyti ciaru, drzi sa jej a zataca samo - po stlaceni tlacitka na volante (vpravo hore - travel assist). ACC+ adaptivne vedenie v pruhu...Testujem dalej... Bolo by fajn, keby to "chytalo" ciary aj bez tempomatu...

To jako fakt u nových MR nefunguje adaptivní vedení v pruhu bez ACC?

Co se týče chybějících stupek, sport monitoru a dalších, tak k nim by se neměla vztahovat žádná aktualizace (ve smyslu že je přidá), tyto věci jdou aktivovat i na starších MIB2 sklidně ve Style, tedy zde by to chtělo tlačit přes prodejce, ať dá auto do stavu v jakém má být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...