Přejít na obsah

Výměna zadních facelift světel - PROBLÉM


lh13

Doporučené příspěvky

Ahoj, poradí někdo? Chtěl jsem si dát na auto zadní faceliftové světla, koupil jsem si k tomu i přechodky a po zapojení mi u pravé lampy nesvítí spodní proužek (viz.foto v zeleném kroužku). Nedokázal by mi někdo poradit, jestli může být někde chyba v zapojení a nebo to bude vada té lampy samotné? Mám origo na autě obyčejné ne - LED světla a toto jsou ledkové, nemůže být problém třeba u tohoto? Nemá se něco na diagnostice pozměnit? Jinak co jsem přeměřoval zkoušečkou, tak přechodky jsou v pohodě, šťáva tudy protéká...ale spodek pravého světla se nerozsvítí, viz. foto. Děkuji za každou radu, mrzí mě to, vypadají na autě dobře ale mají malou chybu, že nesvítí, jak mají 🙂🙂 

abc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dá se to tedy přes PC nějak poladit, aby ta světla svítila stejně? Buď aby standartně mlhovka v levém světle zhasla a svítila pouze na vyžádání povytáhnutím spínače světel z kabiny (nyní svítí pořád a vypadá to divně, když není mlha a pravé světlo nesvítí) a nebo ať tedy se rozsvítí i ta druhá lampa, jestli je to vůbec možné, jak tady někdo psal...Prostě, jde to přes PC vyladit, aby se ta světla dala používat v provozu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, lh13 napsal:

A dá se to tedy přes PC nějak poladit, aby ta světla svítila stejně? Buď aby standartně mlhovka v levém světle zhasla a svítila pouze na vyžádání povytáhnutím spínače světel z kabiny (nyní svítí pořád a vypadá to divně, když není mlha a pravé světlo nesvítí) a nebo ať tedy se rozsvítí i ta druhá lampa, jestli je to vůbec možné, jak tady někdo psal...Prostě, jde to přes PC vyladit, aby se ta světla dala používat v provozu?

Vrať tam původní světla

1) svítí stejně blbě -> je chyba v kódování -> nutno poladit

2) svítí ok -> pravděpodobně chyba někde v redukci -> zkontrolovat, opravit, vyrobit znova

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám octavii III rok 2014, standartně tam byla obyčejná světla (ne-LED) světla a ta svítí v pořádku, ale když nasadím přechodku, kterou jsem koupil tady na foru a nasadím nová světla, tak to svítí, tak jako na fotce a to mám pouze zapnutá světla...a přesto svítí obrysová, brzdová i mlhovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už tu bylo zmíněno.. je to potřeba nastavit pomoci diagnostiky Tak aby svítilo tak jak má.. takhle ti svítí mlhovka stále což je  špatně.. to same brzdová světla ti svítí stále  , také špatně . 😁  Už jsem to tu par lidem nastavoval , kdybys potreboval . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, nebudu zakládat nové téma. Chtěl bych se prosím zeptat, mám Octavii Combi 2017 po FL. Jak mají svítit zadní světla ? Mám takový pocit, že mi dříve svítily 2 proužky a teď svítí jen jeden :D Na obou světlech. Než pojedu do servisu tak se raději zeptám zde. Nemám tam žádné upravy. Moc děkuji za odpověď.

Světlo je: 5e9 945 095 b
A svítí mi to takhle:, "jen" jeden proužek "C". 
 

Thn7.png

svedlospodek.jpg

Editováno: , autor: LubiCzech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 1. 11. 2020 na 0:15, kvetosm napsal:

Já už tu bylo zmíněno.. je to potřeba nastavit pomoci diagnostiky Tak aby svítilo tak jak má.. takhle ti svítí mlhovka stále což je  špatně.. to same brzdová světla ti svítí stále  , také špatně . 😁  Už jsem to tu par lidem nastavoval , kdybys potreboval . 

Ahoj Květoši. Kamarád si pořídil zadní Led světla na kombi, ale potřeboval byl je nakodovat. Mohl bych tě o to poprosit? Odkud jsi? My jsme z Prahy... Děkuji. 

Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...