Přejít na obsah

možnost konfigurace jiné výbavy než je v ceníku


asdf7890

Doporučené příspěvky

Aj hlúpy Climatronic v F3 je stále lepší ako akýkoľvek manuál. Inak v F3 sa nedá regulovať intenzita fúkania v AUTO režime. v Octavii a vyššie sa to myslím dá, videl som to tu niekde na fóre. V F3 teda v extrémnych prípadoch idú furt otáčky na max, kým sa skutočná teplota nezačne približovať k požadovanej teplote. Vo vyšších modeloch sa dajú tieto max otáčky obmedziť. Opravte ma, ak sa mýlim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je a není lepší bych nechal na každého vlastním uvážení, někomu vyhovuje to a někomu ono.

Další je využití auta, kdy určitá sorta do Lídlu nebo na hřbitov ten climatronic moc nevyužije, naproti tomu nějaký denní letec určitě.

Každé ovládání má svoje a byť manuál je sociál vzhled, tak mě v Rapidu max vyhovuje.

Opačně v Kamiqu ženy s climatronicem je ovládání za jízdy o rozbití držky, ale zase to dobře vypadá.

Ať si každý pokud bude mít možmost vybere sám dle svého uvážení, potřeb, popř.zkušeností.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám první vlastní auto s klimatronikem (taky Rapida) a tím jakákoliv regulace teplotní pohody v interiéru pro mě v podstatě skončila. Jezdím téměř stále na 20°C v režimu Auto, ať už se reklamovaný kompresor točí (po Sandenu je Denso). V O1 mám manuál, v F1 nic. 

Za mě už jen klimatronik, ale je pravda, že ho nemusí třeba ti sváteční jezdci využít. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...