Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, Rapid1.0 napsal:

@Vendy Mates Já mám pozitivní zkušenost s @motorpower a sám mi říkal, že 1.5 TSI už upravuje i v OIV, tak s OIII by předpokládám neměl mít problém. 

Jinak já mám Kamiq z podzimu 2021. To samé mi říkali oba úpravci, že je dělají denně a samy byli v údivu, že neumí obejít ochranu. Pochybuji, že dnes to někdo dokáže, určitě později, než zase někdo prolomí ochranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco na tom bude. Cimbu si kdysi udělal jméno, už před více jak 15 lety jsem hltal články od něj v motoristických časopisech, ale pan se zastavil v čase. Už po příjezdu jsem to chtěl otočit.  Kdo tam nebyl, neuvěří, jakým způsobem to provádí. Bez investice do prostor, válcové brzdě a teamu to dnes nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nemá niekto nové info, či už sa dá dostať aj do najnovších riadiacich jednotiek (ECU)?

Ja mám 1.5 TSI typ DPC, rok výroby 11/2021 a bol som na Slovensku 2/2022 u dvoch chiptuneroch a nepodarilo sa im prelomiť ochranu.

Hlavne mám záujem vypnúť ACT (vypínanie 2-valcov).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...