Přejít na obsah

Výměna skla + čelní kamera


Leonekkk

Doporučené příspěvky

Zdravím potřeboval bych poradit.

mám v plánu  dodělat čelní kameru  a potřebuji pár rad:

1, mám sklo s výhřevem a zajímalo by mě zda  všechny autoskla mají stejný rozměr a stejné konektory na výhřivaní.

jestli můžu sklo objednat podle VIN KÓDU které auto už má sklo na kameru. Rok mám 11/2016

2,jestli mi bude fungovat stíněni světel(light asist) 

díky za odpovědi.

Editováno: , autor: Leonekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Leonekkk změnil název na Výměna skla + čelní kamera

jak dodělat kameru??? rozmer skel i konektory na vyhrivani jsou sice stejny, ale pokud mas obyc sklo jen se zrcatkem a senzorem deste, tak ti tam bude i po vymene skla s kamerou chybet konektor kam by si tu kameru pripojil ;) ..... menim ty skla relativne casto, takze vymena neni problem .....ale tohle asi dobastlit jen tak nepujde ..... sam jsem si chtel treba vymenit normalni volant za ten s razenim na volantu a elektrikar me rekl ze se musi vymenit X veci ..... u toho skla to bude mozna podobny ..... ale treba kecam.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, coltan napsal:

jak dodělat kameru??? rozmer skel i konektory na vyhrivani jsou sice stejny, ale pokud mas obyc sklo jen se zrcatkem a senzorem deste, tak ti tam bude i po vymene skla s kamerou chybet konektor kam by si tu kameru pripojil ;) ..... menim ty skla relativne casto, takze vymena neni problem .....ale tohle asi dobastlit jen tak nepujde ..... sam jsem si chtel treba vymenit normalni volant za ten s razenim na volantu a elektrikar me rekl ze se musi vymenit X veci ..... u toho skla to bude mozna podobny ..... ale treba kecam.....

Super to jsem potřeboval vědět díky moc!  Dodělat kameru myslím tim(kamera,el. Svazek,kalibrace a kódování) aistenty:rozpoznání značek,line asist a dálkových světel. Instalaci kamery už mám domluvenou akorát nevím u těch dálkových světel..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Stanson napsal:

Co mam ja informace, tak pokud chces vymenit volant multifunkcni, za multifunkcni s DSG razenim, tak se vymeni kus za kus a nic vic. 

Tak teda super ...... az sezenu tak to vymenim a pokud to nebude fungovat, tak si to necham na ozdobu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...