Přejít na obsah

Cisteni trysek, aditivem VIF 50:50 Nafta


PietroXF

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

měl jsem stejný problém. Při studeném motoru se objevovalo kovové cvakání a zaškubávání motoru. Objevovalo se při teplotách okolo 0 a méně, celé to trvalo jen pár vteřin a pak auto jelo normálně. Bylo mě doporučeno: natankovat půl nádrže vervu a nalít celé balení( 150ml)originál aditivum od Škodovky: VOLKSWAGEN - G 001 790 M3. Po vyjetí natankovat celou nádrž vervy a nalít ještě jedno balení aditiva. To jsem udělal a po nějakém čase problémy zmizely. Jo mám motor 2.0TDI - 125kW.

   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

tak jsem to zkusil podle internet-navodu, 50:50 aditiv+nafta namichano

 primo do nadoby na palivovy filtr 

(strikackou vytahana nafta z objemu

nadoby palivoveho filtru).

 

Potom Volnobeh cca 15min,

trosicku motor prskal nez tu smes

prohnal cerpadlem a tryskama,

ale sezral to v pohode, a vysledek:

 

Stabilni chod studeneho motoru potvrzen hned po procedure 50:50.

 

Podezrelou naftu v nadrzi jsem jeste aditivoval +150ml, a spotreboval na dalnici...

 

Dotankoval Premiovou Naftu.

Motor opet v plne kondici.

 

Zabralo to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja už na VIFku fungujem asi 6 rokov. Vstreky ako nové a motor beží bez problémov.

Rozprával som s známym z autorizovaného servisu, kde rozobrali komplet motor, zdokumentovali stav a potom ho zmontovali a používali niekoľko mesiacov VIFko.

Po opätovnom rozobratí motora bol čistejší a karbonizácia bola viditeľne menšia a vstreky vykazovali lepšie hodnoty.

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...