Přejít na obsah

Vyhřívaný volant


sumachr

Doporučené příspěvky

Měl bych dotaz k těm co mají vyhřívaný volant na S3 FL
Já mám v menu doprogramováno - automatická aktivace / Deaktivace a mělo by se to za mrazu sepnout. Ale.... všiml jsem si, že když vyjedu z garáže kde je 18° a klesne to třeba na 2° tak se to nezapne. Ale když pak přijdu k autu které stálo venku a je 2° tak se to sepne.
Tak mě jen zajímalo kdo to má jak mu to funguje.
Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

@guest100ty jo tak to mě nenapadlo, že to může být ovlivněno i vnitřní teplotou. bohužel mám 6 měsíců nové auto, takže jsem zimu ještě neměl. Spíše mě zmátlo v nějakém vlákně, že každý psal že mu to spíná v 0 a dalšímu ve 4 a atd... a že záleží jak je to nastavené. No každý píše něco jiného a tak ej pak neználek zmatený. Bohužel jsem v autě měl také teplo i když venku byli 2°tak v autě jsem měl už vyhřáto na 21°.  Díky za tip, lepší než ten od předchozího profíka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj díky. Zkusím teď, je venku 0 tak to nechám vychladit i vnitřek 

Jinak Ferda je za mě borec a o něm rozhodně nepochybuji ;) kódoval nám v rodině dva superby a naprostá spokojenost!! Takže já nehodnotil jeho práci, ale snažil jsem se najít někde na netu nebo tady jak to přesně má fungovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chtěl jsem ti něco napsat, ale vidím,že to nemá cenu. Prostě pokud nevíš nereaguj a neurážej. 
Neuměl si ani pořádně vysvětlit jak to opravdu má fungovat a plácal si jen co to tě zrovna napadlo.

Ostatně dnes jsem to celý den testoval a i přesto, že mám v autě 18 až 20° tak se mi volant sepl automaticky, ale až když bylo pod 2°. Nad 2° nic. 

Takže info pro tebe @Patrik1971, Honza jsi teď tady ty 😂 protože ano volant sepl i přes to, že jsem měl uvnitř vozu 18 a 20° 👍🏻

Teorie že to bere i z čidla uvnitř nefunguje.

Tak jen informace kdyby to někoho zajímalo oachtěl vědět jak to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...