Přejít na obsah

Motory EVO pro Kodiaq


speedsnail

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

plánuji objednání služebního Kodiaqa, vybranou mám variantu 110 kW 2.0 TDI 4x2 DSG Style.

Máte někdo upřesnění od jakého data bude ve výrobě nový typ motoru EVO (360Nm místo 340Nm atd.) pro tuto variantu?

 

V tuto chvíli je v katalogu na stránkách Škody (viz příloha) uveden nový motor jen u verze 4x4. Na druhou stranu tam ještě není ani verze 147 kW, která v konfigurátoru už je dávno, takže vím, že to není úplně závazné. Bohužel z konfigurátoru nelze typ motoru vyčíst, udává se jen 2.0 TDI 110 kW, což je pro starý i nový motor stejné.

 

S díky za radu.

 

 

kodiaq-katalog-2020-06.1c89503bc6d5fc81a43a04114489e89e.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Ahoj, mám předokolku, motor 110kW ne EVO. Teďko jsem se vrátil z Chorvatska 2/3 cesty po dálnici, tři cestující a naložený. Cesta tam podle PP 5,5l, zpět 5,9l. Jedna cesta 1180km.

Proto se chci zeptat, na jakou vzdálenost, po jakých silnicích a při jakém zatížení ta spotřeba EVO 4,9l.

Díky

Editováno: , autor: CEVETE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch 4,6 l/100km, to je na dálnici Praha-HK, rychlost 110 km/hod, prázdné auto, letní gumy 235 mm, velmi nezábavné...

Dlohodobou spotřebu mám 5,8 l/100km a to je 80 procent dálnice rychlostí obvykle 120 km/hod a 20 procent město.

Ještě jednou připomínám, že mám Kodiaq 12/2020, jen předokolku, 110kW EVO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...