Přejít na obsah

Různé typy předních ramen


Petr Gautsch

Doporučené příspěvky

Všiml jsem si, že jsou přední ramena plechová nebo litinová. Passat B6 má dokonce hliníková, která se dají nasadit na octavii.

Jaký je mezi nimi rozdíl? Slyšel jsem, že hliníková ramena jsou lehčí a pohlcují vibrace, takže jízda na nich je příjemnější. 

 

Já mám hliníkovou nápravnici a plechová ramena. Přemýšlím, že tam nasadím hliníková ramena při výměně silentbloků.

 

Měnil jste je někdo? Zlepší se drobek jízdní vlastnosti/komfort?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

menil , vrátane hliníkových otočí z Passata , nezbadal som nič .. váha je výrazne nižšia , niekde sú aj porovnania na nete 

 

dával som nové ramená lebo väčšina jazdených čo som mal v ruke mala zodraté konce čo idú do ramena a bolo to horšie ako pôvodné ..

 

inak v originále boli na nafte liatinové ramená , benzín plechový zvarenec a postupom času ostal na všetkých tretí typ plechových ramien ... to hovorím teda o ramenách pre hliníkovú nápravnicu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...