Přejít na obsah

Severočeské dostaveníčko


Houska #2

Doporučené příspěvky

Napadlo nás společně s  @davi72, @Jan R., @Martin Rušaj, uspořádat srázek či sraz na severu Čech, v okolí Terezína! Zatím nemáme stanovené ani pevné datum, nejspíše jaro 2021, když bude vše možné k setkání. Zde můžeme hýřit nápady a typy co se týká ubytování, výletu, zkrátka vše kolem srazu.🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj, cos dělal pro boha?!...tak se hlavně dej do kupy, a  ať tě kotník pořádně oservisujou!!!:-)...já jsem také pro, to nechat na příští rok, třeba jaro, abychom někam mohli vyrazit, užít víkend, a @Martin Rušaj to má z nás asi nejdále, že?(já 170 km)...aby nejel na "otočku". Alespoň dvě noci....samo záleží jak se domluvíme, popř. jak se kdo  bude chtít zdržet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Tak zkusit se to může, ale je to komunismus

https://www.autokemp-klucek.cz/chatka-mini

 

Pak třeba toto

https://www.granddoksy.cz/cs/ubytovani-2/ubytovani-a-informace-o-pokojich-obchodni-a-stornopodminky-2021-9.html

 

Ten Covid test tady v Praze veškeré buňky společnosti CovidPass jsou zdarma a potvrzení do emailu, jestli to máte taky tak tam u vás ....

 

Kdo by nechtěl platit to vjezdné ( jde to na dětský domov, za mě OK) ukážu kde nechat auto a kudy tam dojít zadara.

 

Dnes jedná vláda o tom otevření hotelů, snad to klapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...