Přejít na obsah

Presmykovanie kolies


muciak

Doporučené příspěvky

Zdravim,

 

Skoda octavia 2 2005 77kw

 

Musim sa poradiť s vami lebo uz som zúfalý a mam pocit ze moje auto nemoze jazdiť ked prsi a nedaj boze je námraza alebo sneh.

 

Moja oktavia je v podstate poskladana. Z dvoch buranych je jedna. Všetko je v poriadku, je cipnuta kedze ide ako krava a neviem ci to môže byt aj tým ale myslím ze problém bude inde. 

 

Ked sa pohynam naozaj veľmi pomaly tak mi aj na suchom povrchu presmykuju kolesa a dakedy aj ked idem do kopca a mam napríklad v trojke a pridam tak ma hned zacne presmykovat. Asr mi robili nedávno cize tým to nie je, gumy su nove uz zimne(robilo to aj na letných, absolutne ziadna zmena). Dakedy to ide dobre ale   mam pocit ze to robí presmykuje pri pohynani najmä pri studenom motore, no pri jazde to presmykuje aj pri zahriatom, cize to je len taky môj laikstky dojem. Aby som nezabudol na diagnostike som bol uz 3x a nic xo sa tohto tyka tam nebolo, inac by som to hneď vyriešil. 

 

Budem veľmi vďačný ak s tymto mal niekto problém a vedel by mi pomôcť. Prebehol som aj forum ale nic som nenašiel tak ak náhodou to niekde je tak sa ospravedlňujem a vopred ďakujem za rady.

 

Pekny deň

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako ze ti na suchem asfaltu na trojku bezne, i kdyz se nejak zvlast nesnazis, hrabou kola? To je nejake zvlastni. To snad ani neni mozne. Jedine ze by jedno kolo bylo fakt malo zatizene, ale to si nedovedu predstavit. I kdyby to auto bylo svarene nejak uplne spatne, tak to diky odpruzeni podle me stejne musi zatizit obe kola naprosto dostatecne, jen by auto potom stalo na ceste nakrivo. Asi tam proste mas poradny chip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...