Přejít na obsah

Lze doinstalovat bezdrátový SmartLink?


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Já si jedu příští týden pro nového Kamiqa (skladovka ve Style). prodejce mi nejprve řekl, že dostali informaci, že to jde. Teď se vrátil z dovolené a pro změnu mi řekl, že to zatím nejde, že škodovka to ještě neuvolnila :( Tak teď babo raď... Půjde to v budoucnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jumbo78 tak záleží, kdy je ten tvůj kamiq vyrobený, pokud je vyrobený od 40 týdne 2022 a později s těmi vybranými jednotkami, tak to nepůjde, je to jasně popsané v těch informacích k tomu klíči a do budoucna to moc nevidím, že by to bylo možné..

 

 

1.jpg

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 8. 2023 na 16:56, ski1961 napsal:

@Jumbo78 tak záleží, kdy je ten tvůj kamiq vyrobený, pokud je vyrobený od 40 týdne 2022 a později s těmi vybranými jednotkami, tak to nepůjde, je to jasně popsané v těch informacích k tomu klíči a do budoucna to moc nevidím, že by to bylo možné..

 

 

1.jpg

Vyrobený je 4.7.2023. Jednotku se snažím zjistit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@WoodyNeslo to znamena co?Nevidis v menu novu polozku WLAN,alebo tvoj telefon nenajde tu siet?Ty si iba rozsiroval na bezdrat,alebo cely balik smartlink?Lebo 1x sa to aj mojim v sertvise nepodarilo,2 poikus bol uspesny.ale problem mam teraz ja,lebo stary telefon podporuje iba staru siet 2,4 GHZ,a auto pracuje na 5GHZ

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi řekli v podstatě to samé. Můj infotainment to podporuje, ale kódy nejde přidat, odmítá je. Řešili to se Škodovkou, ti se na dálku připojili k autu, ale nevěděli si také rady. Předali to VW, který vyvíjí software a ti přišli na to, že mám nainstalovanou "moc novou verzi", do které nelze z nějakého nesděleného důvodu přidat kódy pro rozšíření výbavy. Nainstalovat straší verzi nejde. Koncem září bude aktualizace pro infotainment, která už to umožní.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdravim,

mate nekdo nejake novinky ohledne aktivace bezdratoveho smartlinku?

 

Procital jsem vse zde o Kamiqu, Scale, Fabii a Octavce a vypada to ze vsude stejny problem, ale zatim nejsem nevidel zadnou zminku o reseni.

 

dnes mi v servisu nahrali do Kamiqa aktivacni kody na "WLAN rozsireni".

Kydyz se podivam do servisniho menu tak vidim ze kod 0x00070700 se po aktivaci objevil v sekci "Instalovane funkcni kody" kde predtim nebyl, avsak bezdrat stale nejde a v servisu si s tim nevi rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 10. 2023 na 22:58, petrf83 napsal:

zdravim,

mate nekdo nejake novinky ohledne aktivace bezdratoveho smartlinku?

 

Procital jsem vse zde o Kamiqu, Scale, Fabii a Octavce a vypada to ze vsude stejny problem, ale zatim nejsem nevidel zadnou zminku o reseni.

 

dnes mi v servisu nahrali do Kamiqa aktivacni kody na "WLAN rozsireni".

Kydyz se podivam do servisniho menu tak vidim ze kod 0x00070700 se po aktivaci objevil v sekci "Instalovane funkcni kody" kde predtim nebyl, avsak bezdrat stale nejde a v servisu si s tim nevi rady.

A nejde nejaky konkretny telefon,alebo nejde ziadny?

Aktualizacia totiz zapne v aute iba siet 5Ghz,ak mas starsi telefon,ktory pracuje na 2,4 Ghz,tak ti to samo nepojde ani po uspesnej aktualizacii,

Pribudlo ti v menu Bolera polozka WLAN?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 hours ago, Patrik1971 said:

A nejde nejaky konkretny telefon,alebo nejde ziadny?

Aktualizacia totiz zapne v aute iba siet 5Ghz,ak mas starsi telefon,ktory pracuje na 2,4 Ghz,tak ti to samo nepojde ani po uspesnej aktualizacii,

Pribudlo ti v menu Bolera polozka WLAN?

Zkousel jsem jen svuj telefon, coz je iphone 13pro, coz je relativne novy telefon bych rekl.

 

Jedine kdyz mi to najde telefon tak je to pres BT a mam moznosti pouze audio nebo telefon, nikoli vsak carplay.

 

Polozka WLAN mi v menu nepribyla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

ja to mam v aute takto v radiu je položka wlan hotspot dokonca aj telefon vidi tu siet ale pyta odomna heslo ked spustim pripojenie na radiu tak vypise spojenie zlyhalo . je to len predpriprava na bedrotovy smartlinka alebo treba este nieco aktivovat ? 

IMG_1873.jpeg

IMG_1874.jpeg

IMG_1858.jpeg

IMG_1875.jpeg

IMG_1857.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...