Jump to content

Lze doinstalovat bezdrátový SmartLink?

Recommended Posts

Zdravim,

rodice si poridili z druhe ruky Kamiq 1.5 TSi Style v temer max vybave. Soucasti infotainmentu je i spojeni Smartlink (pro Apple Carplay). Bohuzel jsme zjistili, ze ac Kamiq standardne bezdratovy SmartLink umi, tento vuz jej nemel od koupe aktivovan a funguje tedy jen dratove. 

Muj dotaz je tedy jasny - je mozne bezdratovy smartlink aktivovat dodatecne? Predpokladam, ze auto veskery nutny hardware uz ma a jde jen o softwarove odemknuti. 

Diky moc. 

Edited by budis
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mám sice Scalu (Style) a taky hledám jakékoliv info, zda se dá dodatečně bezdrátový smartlink odemknout..Otázka je jestli je to orpavdu jen o nějaké softwarové úpravě, když to ve Škodovce nechtějí dodatečně zprovoznit. Proč by zbytečně odmítali peníze navíc ?

• 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By lukas_k
      Zdravím. Je nějakým způsobem možné vytáhnout data o jednotlivých jízdách tak jak to údajně má Care Connect přenášené online? Care Connect a červené tlačítko bohužel nemám, jen Infotainment. V aplikaci Škoda Connect vidím u auta položku "Záznam jízd", ta ale píše "žádná dostupná data" a "připojte vaše mobilní zařízení", připojit se mi to ale nijak nepodařilo (resp pripojeno kabelem/hotspot, ale hlaska je stale stejna), chápu to tedy správně že bez Care Connect není naděje a jsem odkázaný jen na informace na displeji v autě alá "dlouhodobě, od posledního tankování.." apod.? Nebo je to tam někde uložený a dalo by se to vytáhnout přes OBD (s tim zatím zkušenosti nemám)? 
      A používáte někdo nějakou webovku (případně aplikaci) jako je spritmonitor.de na zápis a sledování spotřeby a dalších údajů o autě, nějaký jiný tip? :)
      Díky

ad: ted koukam ze primo v Skoda Connect mi to u nastaveni auta (tri tecky vpravo nahore) nabizi "SmartLink+" a kdyz na to kliknu tak to rika "Funkce Smartlink+ je na vasem voze jiz aktivovana. Muzete tak vyuzivat vyhody Jizdni knihy, zrcadleni telefonu pres MirrorLink nebo Apple CarPlay."...
    • By vincoxxx
      Zdravím páni mám na vás jednu otázočku : Funkcia SmartLink sa musela do auta doobjednávať? alebo je to súčasťou už rádia (amundsen) ?? pretože predajca mi vravel že som si tuto funkciu nedoobjednal ale pozeral som do cenníka môjho čo platil premňa a to sa tam ani doobjednať nedalo. Keď zapnem tuto funkciu v aute tak mi napíše aby som požiadal predavača o kód ktorým to spustím .. tak teraz neviem či mam nato pravo alebo nie ... hmmm

Vravel mi že to je zbytočnosť atď... ale aj keby tak proste to tam chcem keď už som si zato zaplatil .... 

Ďakujem za každú radu alebo postreh -.. prajem pekný večer
    • By Hezoun
      Ahojte, koupil jsem predvadecku Supa III s Columbem. V menu Car mam polozku MirrorLink...myslel jsem, ze vsechny Superby budou mit automaticky v Columbovi rovnou Smartlink. Je moznost tam toto nejakym zpusobem dohrat? Je to jen SW zalezitost nebo i HW? Podle http://updateportal.skoda-auto.com/ mi to nabizi pouze nove mapy, BT ovladac a pak Loga na radio.

Nemate s timto nejakou zkusenosti?

Kdyz si dam informace o systemu, tak tam je:
      Cislo zarizeni: 3v0035020
      Hardware: H41
      Software: 0200

Muzete mi, prosim, ti, kdo maji Supa s Columbem a maji v menu Smartlink napsat tyto 3 udaje?

Diky, Vasek
  • Create New...