Přejít na obsah

Montáž středového reproduktoru 3T0 035 411 do zadních dveří Yeti


RobertN

Doporučené příspěvky

Dobrý den, koupil jsem si originální sadu zadních repro do škody Yeti. Kabeláž mám již hotovou, basák umístěný, ale nemůžu ale příjít na to, jak se tam montují ty středovýškové repro 3T0 035 411 ? Nemáte to někdo někde nafoceno? Je potřeba něco přikoupit? 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, moc děkuji za info. To je ono. Já to koupil, že tím nahradím současný 1xširokopásmový. 

Takže do těchto klasických dveří ho můžu leda našroubovat někam natvrdo na ten tapec a připojit paralelně k tomu basáku , že? 

Jinak bych asi musel objednat jiný tapec a to nevím jestli by vůbec pasoval.

A to tam ještě nemám ten výškáč...no uvidím, jak to bude hrát a pak teprve zkusím tu montáž. No teď nějak nevím....

dvere.thumb.jpg.2f65ca4103e4664287dab47e5c47eda6.jpgtapec.thumb.jpg.ab2bcab7519a474a6ee68aae13d5aa94.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paralelně bez výhybky bych ho radeji k "basáku" nepřipojoval. Výkonově a frekvenčně na to není dělaný

Btw vidim dobre ze mas ted stredobas na distancnich sloupcich? Netesne k dverim? Takhle ten reprak nema uzavrenou ozvucnici a nebude to hrat tak dobre jak by na tu bidu dveri mohlo

Editováno: , autor: YOndra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc za info. Takže teď jsem ve fázi, že mám rádio SWING a doma ty originální repro a ve dveřích ručně dodělávané (ne mnou) ty širokopásmové. Ty jsou připojeny dvojlinkou a jiná elektroinstalace tam není. Jde mi o to, že když teď pustím nějaké basy, tak ty repráky drnčí. Nejedná se mi o nějakou super diskotéku, ale když tam něco pustím, tak by to alespoň nedrnčelo.

 

Mám tedy tyto řešení:

1. zkusit přes výhybku (nevím ale jaký kondík) připojit ty origo repráky a ten malý tam prostě někde přišroubovat

2. sundat ten širokopásmový z distančních sloupků a dokoupit nějaký vymezovací kroužek (nevím jaký) a tím zlepšit jeho kvalitu

3. Koupit k originál výškáče do těch mřížek u páček na otvírání a přes výhybku je připojit k originál basákům.

4. vyměnit ty širokopásmové za jiné

5. zajet za někým, kdo tomu rozumí, aby mi s tím poradil

 

Co myslíte?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...