Přejít na obsah

Diagnostika EGR a DPF, 2.0TDI 125kw


Tomasjiskra

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

dnes jsem byl v servisu a měnil jsem termostat a čidlo. Technik mi říkal, že pustil přes diagnostiku regeneraci a EGR ventil se prý úplně nevyčistil.

 

Chci se zeptat, kde udělat nějakou kontrolu i s protokolem co přesně je s EGR a DPF soustavou a v jakém jsou aktuálně stavu. 

 

Říkal že výměna EGR stojí cca 16.000 Kč. V tomto se obecně moc nevyznám a potřeboval bych radu od zkušenějších.

 

Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O EGR a DPF sa tu toho popísalo až až. 

Stačí prejsť príspevky. 

V pár príspevkoch bolo aj napísané ako z Vag dostať hodnoty DPF a či sú ešte v norme. 

Taktiež som písal aj o EGR. Možno spĺňaš podmienky na bezplatnú výmenu EGR, ale keďže nemáš detaily svojho Superbu v podpise, tak ti to neviem potvrdiť. 

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj,

jelikož nemůžu najít co potřebuji tak s dovolením připnu sem.

Má někdo odpojený EGR ventil ? Budu rád za všechny příspěvky at by šlo o softwarové ospojení nebo mechanické.

Vypadá, že můj EGR může být už zanesený a rád bych to řešil dopředu. Mám už dost najeto a nový se mi zrovna kupovat nechce.

Sup 2 2.0 125kW  rok 2009 motor CBBB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ber to tak , že "mladý" telata už zestárli a pobrali rozumu , takže se už 99% zestárlích do těhle akcí nepouští , KONKRÉTNĚ MĚ řidičák živí takže EGR sem měl naposledy odpojenej na OI 1,9tdi rv 97 , když měla 290hp a byla překopaná na 4x4 manualně :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...