Přejít na obsah

Upchávanie priestoru v karosérii listami zo stromov


PS1984

Doporučené příspěvky

Zdravím.

 

Žiaľ Bohu, z času na čas nemám na výber a musím zaparkovať v blízkosti stromov... všimol som si, že v priestoroch (na fotke vyznačené červenou) sa mi hromadia listy. Je ich tam celkom dosť. Nemal som možnosť to skúsiť povysávať, tak sa pýtam - dá sa to vôbec? alebo je treba niečo rozobrať ten čierny plastový kryt nad kolesom a tak sa k tomu dostať? Môžem to spraviť sám alebo sa to ráta za nejaký "neodborný" zásah do vozidla a malo by to vplyv na záruku? Čo chvíľa budem mať najazdených 30 000km, tak rátam, že mi pípne upozornenie na prvú servisnú prehliadku - môžem ich požiadať nech to vyčistia pri tej príležitosti?

 

Tak isto sa mi drží (stojí) voda pri tej penovej vložke (vyznačené zelenou). Čo sa s tým dá robiť? snažím sa z času na čas utierať tie priestory a dbať o to, aby tie odtokové dierky (dve malé zelené machuľky na pravej strane) boli vyčistené...

IMG_20201115_103336.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...