Přejít na obsah

Bouchání od levého kola


Jirka George Bříza

Doporučené příspěvky

Začalo to dělat když jsem povolil spodní sroub  na stabilizační tycce.který je prisroubovany do ramena a horní sroub mi nešel povolit tak jsem to vše dal zpět a potom to začalo dělat.. dneska jsem musel

flexou uriznout horní šrouby těch stabilizačních tyček, a dal jsem tam místo plastových, tak jsem tam dal kovové.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty staré kosti jsem musel řezat, Řezal jsem ten horní šroub co je připevněn ke stabilizátoru...  ale den předtím jsem to zkoušel povolovat ručně.. povolil jsem jenom ten spodní sroub co drží v rameni... a horní šroub  jsem vůbec nepovolil.. tak jsem musel

flexou, a když jsem tam dal ty kovové tak to sedlo úplně v pohodě.  Nevím co by to

Mohlo byt jestli čep řízení nebo silentblok ramene. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prověř to metodou jak jsem Ti popsal výše, vůbec to nemusí být staboše nebo čep, ale úplně něco jiného, a to zjištíš jak auto zvedneš a budeš rejdovat kolama, v případě, že se nic neprojeví tak postav auto na vybrační desku jako je na STK a prověř vybrací s brzdou kde se Ti může závada projevit.

 

Jednou jsem to také tak udělal, když jsem si něvěděl rady. Zajel jsem na STK zaplatil 300,- a kluci mě provedli kontrolou podvozku.Odjel jsem s jistotou, kde je problém, který jsem opravil a byl klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...